صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دانشگاه آزاد، حیاط خلوت یک فعال فتنه ۸۸

حاشیه‌سازی‌های فائزه هاشمی علیه دولت و مجلس در مازندران

یکی از فعالان فتنه که به واسطه نسبت خویشاوندی و با استفاده از این رانت، توانست در قبال فتنه افروزی‌های گسترده سال ۸۸، خود را از پنجه عدالت خارج کند، برای حاشیه‌سازی‌های جدید کفش و کلاه کرده و در شهرستان‌ها به بیهوده‌گویی‌های موهوم روی آورده است.

کد خبر : 15991

تاریخ انتشار : 18/09/1393 - 17:06


حاشیه‌سازی‌های فائزه هاشمی علیه دولت و مجلس در مازندران

به گزارش خط امید بهشهر _ فائزه هاشمی که برای سخنرانی‌های سریالی در دانشگاه‌های آزاد غرب مازندران به مناسبت روز ۱۶ آذر به این استان سفر کرده بود، در جمع عده‌ای از دانشگاهیان دانشگاه آزاد شهرستان نور، مجلس کنونی را مانعی برای دولت دانست و اظهار داشت: باید مجلس بعدی هم‌گرا با دولت را تشکیل دهیم.

وی با بیان این مطلب که اگر قدرت را به ۲۰ قسمت تقسیم کنیم، الان فقط دو قسمت آن در دست دولت است، افزود: بقیه قدرت در دست نهادها و مراکز مخالف دولت قرار دارد، در حالی که در دولت قبل، هر ۲۰ قسمت قدرت در اختیار دولت بود.

فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، دولت قبلی را پوپولیست و عوام‌زده توصیف کرد و با حمله به بسیج، به دانشجویان توصیه کرد تا علیه تک‌صدایی در دانشگاه از خود واکنش نشان دهند.

این فعال فتنه ۸۸ در همین زمینه بیان داشت: دانشجویان مراتب اعتراض خود برای ایجاد تشکل‌های سیاسی را مکتوب کنند تا من آنها را به پدرم بدهم.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : حاشیه‌سازی‌های فائزه هاشمی علیه دولت و مجلس در مازندران

حاشیه‌سازی‌های فائزه هاشمی علیه دولت و مجلس در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر