صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر

اجرای امر به معروف و نهی از منکر منفعت های زیادی دارد

فرماندار بهشهر گفت: در اجرای این فریضه الهی منفعت های زیاد در زمینه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و ... نهفته است.

کد خبر : 15789

تاریخ انتشار : 13/09/1393 - 09:51


اجرای امر به معروف و نهی از منکر منفعت های زیادی دارد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر با حضور محمد تقی نورزاد فرماندار ، سرهنگ علی نجفی فرمانده سپاه و کیانی دادستان بهشهر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 

محمد تقی نورزاد با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر از برترین فرایض دینی با جایگاه ویژه در دین اسلام است ادامه داد: اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر بر هیچ کس پوشیده نیست و همه باید تلاش کنیم تا این مهم در جامعه اجرا شود.

 

وی افزود: تنها چیزی که می تواند کمک کند تا یک جامعه سالم بوجود آید جدی گرفتن فریضه امر به معروف و نهی از منکر است چراکه جلوی بسیاری از بزهکاری‌های اجتماعی با کمی راهنمایی، نصیحت، یک سخن زیبا و یک جمله ارشادی، گرفته می شود.

 

فرماندار بهشهر خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه همه می دانیم در اجرای این فریضه الهی منفعت های زیاد در زمینه های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و ... نهفته است اما هنوز نتوانستیم راهکار مناسبی برای اجرای درست این امر پیدا کنیم.

 

نائب ریئس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بهشهر تاکید کرد: راهکارهای اجرایی این این فریضه الهی، نباید اختلافی مابین دستگاه‌ها و همچنین مشکلاتی برای شهروندان جامعه بوجود آورد.

 

به گزارش خط امید در این جلسه حجت السلام بابایی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهشهر به عنوان مسئول فرهنگی این ستاد برگزیده شد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : اجرای امر به معروف و نهی از منکر منفعت های زیادی دارد

اجرای امر به معروف و نهی از منکر منفعت های زیادی دارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر