صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/معاونت فرهنگي، اجتماعي سپاه ناحيه بهشهر

دغدغه ما ايجاد فضاي شاد و پاك و معنوي است

احسان آهنگر معاونت فرهنگي، اجتماعي سپاه ناحيه بهشهر گفت: دغدغه ما در جشنواره ساحل سالم بهشهر ايجاد فضاي شاد و پاك و معنوي است.

کد خبر : 1575

تاریخ انتشار : 22/04/1392 - 18:53


دغدغه ما  ايجاد فضاي شاد و پاك و معنوي است

احسان آهنگر ، معاونت فرهنگي، اجتماعي سپاه ناحيه بهشهر، در گفتگو با خبرنگار خط امید با اشاره به  دومین سال اجرای طرح ساحل سالم و پارک پاک شهرستان بهشهر توسط سپاه در سواحل دريا گفت:  این طرح برای دومین سال متوالی به همت معاونت فرهنگی،اجتماعی سپاه ناحیه  بهشهر و با همکاری بسیجیان در قالب جشنواره بزرگ فرهنگی ساحل سالم در حال  برگزاري است.
وي افزود: هدف در اين عرصه نگاه خدايي و خدمت به هموطنان است و دغدغه ما  ايجاد فضاي پاك و معنوي در كنار بهره برداري از نعمات خدادادي دريا براي  همگان است.  
آهنگر با بيان اينكه اجراي برنامه فرهنگي طرح درياي سالم بهشهر با رويكرد كاملا  " فرهنگي انجام مي شود خاطر نشان كرد: با سازمان هاي فرهنگي هماهنگي  انجام شده و هماهنگي با فرمانداري، شهرداري، تبليغات اسلامي و... انجام  شد تا در جهت افزايش كمي و كيفي برنامه ها در طول تابستان در طرح دريا  انجام شود.
وي ادامه داد: زيرساخت هاي مناسبي در درياي بهشهر انجام شده و با استفاده  از طلبه ها و بسيجيان غرفه هاي مختلف محصولات فرهنگي، حجاب و عفاف،  ايستگاه صلواتي، ايستگاه نقاشي و ... در جهت اشاعه فرهنگ اسلامي در حال  انجام است.  
معاونت فرهنگي، اجتماعي سپاه ناحيه بهشهر با بيان اينكه شايد برخي از  مردم مخاطب برنامه هاي ماهواره اي هستند تصريح كرد:  بايد با اجراي  برنامه هاي فرهنگي مناسب در جهت مقابله با برنامه هاي ضد فرهنگي ماهواره  اي اقدام شود.  
آهنگر ادامه داد: برگزاري جنگ شادي، مسابقات فرهنگي و هنري، راديو ساحل،  تئاتر، تلويزيون و سينما ساحلي و.. از جمله برنامه هاي اين طرح است و به  زودي  وبلاگ ساحلي نيز راه اندازي مي شود.
وي گفت: بسيجيان و افراد همكار فرهنگي به طور شبانه روزي در ساحل مستقر  هستند و در ادامه راه نيازمند كمك مسئولان هستيم تا انگيزه كار افزايش  يابد.
آهنگر افزود:  اگر فضاي مناسب و برنامه هاي مناسب فرهنگي ارائه شود در  جذب توريست و مسافر تاثير گذار خواهد بود.  
وي بيان داشت: در همه روزها برنامه داريم و اوج برنامه ها در 3 روز آخر  هفته است و در ماه رمضان با نگاه ويژه انس با قرآن، جزء خواني و همچنين  جنگ شادي در شب ولادت امام حسن مجتبي(ع) برگزار مي شود.
آهنگر يادآور شد: برنامه هاي ما با نگاه  جديدي در تابستان امسال دنبال  مي شود و اميدواريم با كمك همه مسئولان فرهنگي در جهت رضاي خداوند و امام  زمان(عج)، رهبري و شهدا گام برداريم و بدانيم شرط شکرگزاری برخورداری از  این مواهب خدادادی، سالم و زیبا نگه داشتن ساحل و تفرجگاهها و استفاده  درست و صحیح از این نعمات خدادادی است. 

  

دیدگاه شما در مورد : دغدغه ما ايجاد فضاي شاد و پاك و معنوي است

دغدغه ما  ايجاد فضاي شاد و پاك و معنوي است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر