صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

زخم کهنه‌ای که با باران باز می‌شود/پاساژ با سانروف در فریدونکنار+تصاویر

نکته جالب در مورد این بازار این است که اجاره مغازه در این پاساژ کمتر از 400 هزار تومان نیست و اگر برای خرید فروشگاهی به این پاساژ بیائید باید حدود 200 میلیون تومان پول نیز به همراه داشته باشید، اما مورد عجیب آن است که با این تمول دارایی نمی توانند و یا نمی خواهند سقف این بازار را ترمیم کنند.

کد خبر : 15741

تاریخ انتشار : 12/09/1393 - 11:13


زخم کهنه‌ای که با باران باز می‌شود/پاساژ با سانروف در فریدونکنار+تصاویر

به گزارش خط امید بهشهر _ در ساعات ابتدایی ظهر سه شنبه در فریدونکنار و به طور ناگهانی باران شدیدی شروع به باریدن گرفت که مردم این شهرستان را به حیرت واداشت.

 

DSCN9492

 

وزش باد و باران شدید طوری بود که مردم را به خانه هایشان کشاند و کمتر کسی در محیط بیرون رفت‌و‌آمد داشت و خیابان ها تقریباً خلوت شد.
 

اما آنچه که بیشتر از این موضوع نمایان بود، سقف شکسته پاساژ قائم(عج) جدید این شهرستان است که باران از لا‌به‌لای آن نفوذ می کرد و بر روی اجناس بساط شده مغازه داران می ریخت.

 


DSCN9491DSCN9489

 

نکته جالب در مورد این بازار این است که اجاره مغازه در این پاساژ کمتر از ۴۰۰ هزار تومان نیست و اگر برای خرید فروشگاهی به این پاساژ بیائید باید حدود ۲۰۰ میلیون تومان پول نیز به همراه داشته باشید، اما مورد عجیب آن است که با این تمول دارایی نمی توانند و یا نمی خواهند سقف این بازار را ترمیم کنند.
 

 

DSCN9478

 

DSCN9489

 

به نظر می رسد که شاید در نگاه نخست این تعمیر هزینه ای را دربرداشته باشد اما حداقل مزیت آن نسبت به شرایط کنونی حضور مشتری با خیال راحت و رونق کسب و کار حتی در روزهای بارانی است.
 

 

DSCN9475


منبع : بصیرنیوز فریدونکنار

 

  

دیدگاه شما در مورد : زخم کهنه‌ای که با باران باز می‌شود/پاساژ با سانروف در فریدونکنار+تصاویر

زخم کهنه‌ای که با باران باز می‌شود/پاساژ با سانروف در فریدونکنار+تصاویر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر