صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
احیای یک رشته ورزشی به چه قیمتی؟

به فکر واجبات جامعه باشید مستحبات پیشکش

اصل رسالتي كه از ضروريات جامعه اسلامي ما در عصر حاضر است مهار گراني ها، كاهش سن اعتياد و برخی از ناهنجاري هاي موجود است.

کد خبر : 1573

تاریخ انتشار : 22/04/1392 - 12:34


به فکر واجبات جامعه باشید مستحبات پیشکش

به گزارش خط امید ، كفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال كه به دنبال صعود تيم ملي به مسابقات جام جهاني ، همه ناكامي هاي فوتبال در دوران مسئوليتش از جمله حذف در راهيابي به المپيك لندن ، حذف تيم هاي ملي نونهالان ، نوجوانان ، جوانان ، اميدها و باشگاه ها و حتي حذف زودهنگام در جام جهاني فوتسال را به فراموشي سپرده و از وقوع برخی از ناهنجاري هاي فوتبال بي خبر است ، به ديدار رئيس مجلس شوراي اسلامي رفت تا بهارستان نشین ها را وادار كند تا قانوني را به تصويب برسانند كه به صورت رسمي همه دولتي ها ميلياردها تومان پول اين ملت را در این اوضاع نابسامان اقتصادي، تقديم فوتبال نمايد .رئیس مجلس نيز قول داد تا با كمك همه نمايندگان ، مشكلات رايج مالي در فوتبال كشور را مرتفع سازد.

لازم به ذکر است به دكتر لاريجاني گوشزد کنیم كه اصل رسالتي كه از ضروريات جامعه اسلامي ما در عصر حاضر است مهار گراني ها، كاهش سن اعتياد و برخی از ناهنجاري هاي موجود است كه در همه اركان كشور حتي در ورزش و فوتبال ما رسوخ پيدا كرده و شرايط نامساعدي بر وضعيت زندگي مردم ايجاد نموده است.

لذا بهتر است به جاي پرداختن به مسئله ای همچون مشكلات يكي از رشته هاي ورزشي که می شود با یک مدیریت صحیح و کارآمد بدور از بریز و بپاش هایی رایج ، آن را سرو سامان داد؛در كشور به فكر واجبات باشيد كه فوتبال را نمي توان حتي به حساب مستحبات هم گذاشت.

بگذاريد مردم ما كمي سايه عدالت را از سوي نمايندگان مجلس احساس كنند .

آقاي لاريجاني نيك بدانيد دولتي ها به قدر كافي در ريخت وپاش و حيف و ميل در ورزش قهرماني سنگ تمام گذاشته اند و احتياجي به حمايت وکلای ملت در اين فرآيند منفي مالي نمي باشد .


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : به فکر واجبات جامعه باشید مستحبات پیشکش

به فکر واجبات جامعه باشید مستحبات پیشکش

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر