صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر جدید آموزش و پرورش بهشهر

وظیفه ما بالا بردن عظمت و شان معلمان است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهشهر گفت: وظیفه ما است تا برای بالا بردن عظمت و شان معلمان بکوشیم و معتقدیم تا معلم با انگیزه بالا و دارای مهارت کافی نباشد، اتفاقی در آموزش و پرورش رخ نمی دهد.

کد خبر : 15727

تاریخ انتشار : 08/09/1393 - 21:58


وظیفه ما بالا بردن عظمت و شان معلمان است

به گزارش خط امید به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بهشهر، صبح امروز آیین تجلیل از ابوالقاسم ثلاثی مدیر سابق آموزش و پرورش بهشهر و معارفه قربانعلی اصغری مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان بهشهر با حضور شعبانی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل مازندران و شادمان مشاور مدیر کل و رئیس اداره ارزیابی عملکرد مازندران در نمازخانه این اداره برگزار گردید.

  

قربانعلی اصغری در آئین تودیع و معارفه، ضمن سپاسگزاری از حسن اعتماد مدیر کل آموزش و پرورش مازندران، و با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به ویژه شهدای فرهنگی شهرستان و حضرت آیت الله صابر جباری امام جمعه فقید بهشهر گفت: امیدوارم با حمایت و همکاری فرهنگیان، امام جمعه محترم و مسئولین شهرستان بتوانیم آموزش و پرورشی درخور اهالی شریف این شهرستان داشته باشیم.

 

مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان بهشهر افزود: منابع انسانی یکی از منابع ارزشمند برای توسعه هر کشوری به شمار می آید. کشوری که توسعه یافته مطمئنا در زمینه تربیت و تقویت نیروی انسانی سرمایه گذاری کرده است.

 

اصغری افزود: ما هم باید در تقویت نیروی انسانی برنامه ریزی نماییم و در دولت جدید نیز پنج اصل را محور کار خویش قرار داد که ما باید بر اساس آن اقدام نماییم.

 

مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان بهشهر ضمن برشمردن پنج اصل محوری آموزش و پرورش دولت تدبیر و امید اظهار داشت: یکی از برنامه های ما در ماموریت جدید، تقویت جایگاه سازمان های مردم نهاد در جهت افزایش مشارکت های مردمی است.

 

اصغری با بیان این که دیگر مسئله مهم، ساماندهی منابع نیروهای انسانی در آموزش و پرورش است که باید در اولویت کار ما قرار گیرد افزود: ما باید به عنوان خدمتگزار یک معلم، نقش خود را ایفا کنیم چون معلم به عنوان رکن اصلی آموزش و پرورش به شمار می آید.

 

وی تصریح کرد: وظیفه ماست تا برای بالا بردن عظمت و شان معلمان بکوشیم و معتقدیم تا معلم با انگیزه بالا و دارای مهارت کافی نباشد، اتفاقی در آموزش و پرورش رخ نمی دهد.

 

مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان بهشهر با بیان این که در مدیریت آموزش و پرورش باید با نهادینه ساختن روابط انسانی شایسته، انگیزه ها را بالا ببریم خاطر نشان کرد: معلم باید با آرامش خاطر و بدون دغدغه در سنگر اصلی آموزش و پرورش، یعنی کلاس، تلاش کند بدون هیچ دغدغه ای فقط به تدریس بیندیشد.

 

وی در پایان گفت: نسل جوان ما باید امیدوار و با اخلاق باشد امروز در آموزش و پرورش، به امید و نشاط نیاز داریم که با هنرمندی همکاران می توان، محیط پرنشاطی را فراهم سازیم تا مدرسه جوانانی پرنشاط و امیدوار را به جامعه تقدیم کند.

 

به گزارش خط امید بهشهر اصغری، کارشناس ارشد مدیریت آموزشی است و سابقه حضور در دفاع مقدس را دارد،همچنین 10 سال مدیریت در مدارس ابتدایی ،دوره اول متوسه اول و دبیرستان های بهشهر و تدریس در مدارس بهشهر را در کارنامه خود دارد.
Errn : 003

در حال حاضر مشکلی در رابطه با تنظیمات بانک اطلاعاتی وجود دارد!!!

لطفا دقایقی دیگر سعی کنید.

باتشکر.

Site Admin