صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران:

بیش از ۳۵ درصد فارغ‎التحصیل بیکار در مازندران داریم/برخی از مدیران با ما همکاری نمی‌کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: با گزارش و ارائه عملکرد دستگاه‌های اجرایی می‌توان سامانه را کامل کرد ولی متاسفانه برخی از مدیران هنوز گزارش عملکرد ارائه ندادند.

کد خبر : 15631

تاریخ انتشار : 09/09/1393 - 11:08


بیش از ۳۵ درصد فارغ‎التحصیل بیکار در مازندران داریم/برخی از مدیران با ما همکاری نمی‌کنند

به گزارش خط امید بهشهر _ علی بابایی کارنامی، شنبه در جلسه کارگروه اشتغال در استانداری مازندران اظهار داشت: ۳۶۰ طرح ۲۶۷ میلیارد تومانی به بانک های عامل استان معرفی شد.

وی افزود: از این تعداد طرح به ۱۰۳ طرح تسهیلات اعطا شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران خاطرنشان کرد: پیش بینی ما این است با اجرای ۳۶۰ طرح بیش از هزار و ۵۵۴ شغل ایجاد می شود.

بابایی کارنامی اضافه کرد: در سال جاری تاکنون ۲۶ درصد از تسهیلات به متقاضیان اشتغال پرداخت شد.

وی بیان داشت: ثبت اشتغال در مازندران بر اساس قانون است و مدیران بانک‌های عامل باید برای پرداخت وام اشتغال زیر نظر کارگروه اشتغال باشند.

این مسئول با اشاره به مشاغل خانگی، تصریح کرد: سه هزار و ۱۴ طرح در مشاغل خانگی به بانک های عامل معرفی شد و به هزار و ۳۴۷ طرح تا به حال تسهیلات داده شد.

بابایی کارنامی ابراز داشت: تفاهم‌نامه‌ای با برخی دستگاه‌های اجرایی استان در حوزه اشتغال خانگی منعقد شد و بانک‌های عامل در حوزه مشاغل خانگی پیشرفت ۴۴ درصدی داشتند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران سهمیه مشاغل خانگی مازندران را ۱۳۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: بیشتر از ۳۵ درصد فارغ التحصیل بیکار در استان داریم و باید برای ایجاد شغل ثابت با جدیت گام برداشت.

وی در پایان اذعان داشت: با گزارش و ارائه عملکرد دستگاه‌های اجرایی می‌توان سامانه را کامل کرد ولی متاسفانه برخی از مدیران هنوز گزارش عملکرد ارائه ندادند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : بیش از ۳۵ درصد فارغ‎التحصیل بیکار در مازندران داریم/برخی از مدیران با ما همکاری نمی‌کنند

بیش از ۳۵ درصد فارغ‎التحصیل بیکار در مازندران داریم/برخی از مدیران با ما همکاری نمی‌کنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر