صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

برگزاری رقابت های والیبال جام رمضان بهشهر

رئیس هیات والیبال بهشهر گفت: رقابت های والیبال جام رمضان بهشهر با هدف شناسایی چهره های جدید و ارائه توانمندی های والیبالیست های جوان برگزار می شود.

کد خبر : 1559

تاریخ انتشار : 20/04/1392 - 00:15


برگزاری رقابت های والیبال جام رمضان بهشهر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امید مهدی داوودی رئیس هیات والیبال بهشهر افزود: برگزاری این رقابت ها زمینه ای را فراهم خواهد کرد تا ورزشکارانی که در طول سال تمرین می کنند، در این مسابقات توانایی های خود را به نمایش بگذارند.

وی بیان داشت: بر اساس تصمیمات کمیته برگزاری، حضور بازیکنان کمکی در تیم ها محدود می شود تا رسیدن به جوایز تعیین نشده موجب استفاده نکردن تیم ها از بازیکنان بومی و جوان نشود.

رئیس هیات والیبال بهشهر ادامه داد : مردم بهشهر همواره نشان داده اند علاقه فراوانی به رشته والیبال دارند که باید بکوشیم با آماده کردن والیبالیست های زبده، نیاز مردم برای تماشای بازی های زیبا را برآورده کنیم.

وی ادامه داد: والیبال بهشهر در چند سال اخیر دچار رکودی غیرقابل پذیرش شد و باید تلاش کنیم با حمایت مسوولان و تلاش ورزشکاران و مربیان، این مشکلات را برطرف کنیم.

داوودی گفت: استعدادیابی و توجه به علاقه مندان رده های سنی پایه ، از اولویت های اصلی هیات جدید والیبال بهشهر است که پرداختن به آن را با جدیت فراوان دنبال خواهیم کرد.

وی همچنین به برگزاری رقابت های متعدد داخلی در ایام مختلف سال تاکید کرد و افزود: با برگزاری مسابقات فراوان می توان نسبت به شناسایی و ظهور چهره های جدید این رشته در بهشهر امیدوار بود.

داوودی گفت: همکاری و هم افزایی بیشتر با آموزش و پرورش دیگر برنامه بلند مدت هیات والیبال بهشهر است تا از این طریق بتوانیم دانش آموزان مستعد را شناسایی و آن ها را برای تبدیل شدن به چهره های شاخص و برتر والیبال بهشهر و مازندران آماده کنیم .


منبع : ایرنا

 

 

  

دیدگاه شما در مورد : برگزاری رقابت های والیبال جام رمضان بهشهر

برگزاری رقابت های والیبال جام رمضان بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر