صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نقل قول آصفری از ظریف در جلسه غیر علنی مجلس؛

ظریف: اگر طرف مقابل به تعهدات خود عمل نکند، به عقب می‌رویم و غنی‌سازی را ادامه خواهیم داد

نماینده اراک و کمیجان گفت: وزیر امور خارجه در این جلسه غیرعلنی، گزارشی را از روند مذاکرات ایران و گروه ۱+۵ در وین ارائه کرد و بیان داشت که اگر طرف مقابل به تعهدات خود عمل نکند، ما حتی عقب می‌رویم و غنی‌سازی را ادامه خواهیم داد.

کد خبر : 15586

تاریخ انتشار : 08/09/1393 - 12:08


ظریف: اگر طرف مقابل به تعهدات خود عمل نکند، به عقب می‌رویم و غنی‌سازی را ادامه خواهیم داد

به گزارش خط امید بهشهر، محمدحسن آصفری" نماینده مردم اراک و کمیجان در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، از حضور "محمدجواد ظریف" وزیر امور خارجه کشورمان در نشست غیرعلنی مجلس خبر داد و گفت: امروز ظریف به منظور تشریح دهمین دور مذاکرات جمهوری اسلامی ایران و گروه 1+5 وین در جلسه غیرعلنی مجلس حضور یافته و به بیان گزارش مبسوط از این سفر به نمایندگان می‌پردازد.  

 
نماینده اراک و کمیجان ادامه داد: وزیر امور خارجه در این جلسه غیرعلنی، گزارشی را از روند مذاکرات ایران و گروه ۱+۵ در وین ارائه کرد و بیان داشت که اگر طرف مقابل به تعهدات خود عمل نکند، ما حتی عقب می‌رویم و غنی‌سازی را ادامه خواهیم داد.  
 
وی افزود: آقای ظریف در این جلسه تاکید کردند که تعهدات ما و ۱+۵ گام به گام هستند و توافقی که داریم یک توافق موقتی برای رسیدن به توافق نهایی است.  
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: گزارش ارائه شده گزارش کاملی نبود، لذا مجلس هم پیامی به آقای ظریف داشت و آن اینکه مجلس به هیچ وجه توافق بد را قبول نخواهد کرد و زیر بار توافق بد نخواهد رفت، در عین حال خانه ملت از تیم مذاکره کننده هسته‌ای توقع دارد که توافق خوب را بپذیرد، توافقی که در آن نقض همه تحریم‌ها باشد.  
 
آصفری گفت: مجلس به هیچ وجه توافقی که توافق بد باشد را نمی‌پذیرد، توافقات باید گام به گام باشد و در مقابل گام‌هایی که ایران بر می‌دارد، طرف غربی نیز باید گام‌هایی بردارد و بخشی از تحریم‌ها را لغو کند.  
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در پایان خاطرنشان کرد: مجلس تاکید کرد که تیم هسته‌ای شجاعانه مذاکرات را دنبال کرده و به هیچ وجه زیربار توافق بد نروند. مجلس توافق خوب را می‌پذیرد و توافق خوب از نظر مجلس لغو تحریم‌ها است.   

 

  

دیدگاه شما در مورد : ظریف: اگر طرف مقابل به تعهدات خود عمل نکند، به عقب می‌رویم و غنی‌سازی را ادامه خواهیم داد

ظریف: اگر طرف مقابل به تعهدات خود عمل نکند، به عقب می‌رویم و غنی‌سازی را ادامه خواهیم داد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر