صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

موافقت شورای عالی گسترش با راه اندازی دانشکده پرستاری در بهشهر

رئیس شبکه بهداشت و درمان بهشهر از موافقت شورای گسترش با راه اندازی دانشکده پرستاری در این شهر خبر داد.

کد خبر : 1558

تاریخ انتشار : 20/04/1392 - 00:17


 موافقت شورای عالی گسترش با راه اندازی دانشکده پرستاری در بهشهر

خط امید - محسن باقری  در گفتگو با خبرنگار ما گفت: پس از بازدید اعضای هیات برد پرستاری کشور از امکانات و زیرساخت های فراهم شده در محل پیشنهادی برای تاسیس دانشکده پرستاری بهشهر، شورای عالی گسترش در نشست اخیر خود راه اندازی آن را تصویب کرد.

وی از دانشکده پرستاری بهشهر به عنوان نخستین دانشکده علوم پزشکی شرق مازندران یاد کرد و افزود: راه اندازی این دانشکده مقدمه ای برای ورود دیگر رشته های علوم پزشکی به این منطقه است.

باقری گفت: مسوولان بهشهری همتی مضاعف برای رفع نواقص این مرکز آموزشی دارند و تمام مشکلات راه اندازی این مرکز را تا پیش از پذیرش رسمی دانشجویان برطرف خواهند کرد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان بهشهر افزود: مشکل بزرگی که مانع تجهیز کامل این دانشکده و خرید تجهیزات مورد نیاز شد، صدور مجوز این دانشکده بود که با توجه به همدلی مسوولان شهرستانی ، از زمان صدور مجوز در کمترین زمان ممکن ، تمام کمبودها و امکانات مورد نیاز این مرکز آموزشی خریداری و نصب خواهد شد.

وی ادامه داد: کمبود پرستار ، یکی از مشکلات مراکز درمانی منطقه است که با راه اندازی این مرکز ، علاوه بر شرق مازندران ، مشکلات مراکز درمانی سایر مناطق مازندران نیز برطرف خواهد شد.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : موافقت شورای عالی گسترش با راه اندازی دانشکده پرستاری در بهشهر

 موافقت شورای عالی گسترش با راه اندازی دانشکده پرستاری در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر