صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر مطرح کرد

تحقق 45 درصدی اعتبارات شهرستان بهشهر

فرماندار بهشهر گفت: در 6 ماهه نخست امسال 45 درصد از اعتبارات شهرستانی تحقق پیدا کرد.

کد خبر : 15578

تاریخ انتشار : 08/09/1393 - 10:46


تحقق 45 درصدی اعتبارات شهرستان بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر، احمدعلی مقیمی در جلسه شورای اداری شهرستان بهشهر در رستمکلا اظهار داشت: بودجه تملك دارایی استان مازندران در سال گذشته  ۳۱۳ میلیارد تومان بود که از این مبلغ تنها ۲۲ درصد یعنی ۷0 میلیارد تومان محقق شد.

 

وی به كاهش 26 درصدی بودجه در اعتبارات سال جاری استان اشاره کرد وافزود: بودجه تملك دارایی مازندران از ۳۱۳ میلیارد تومان سال گذشته به ۲۳۱ میلیارد تومان رسیده است اما با توجه به این کاهش اعتبارات تاكنون 47 درصد یعنی 118 میلیارد تومان تحقق یافت.

 

نماینده مردم بهشهر، نكا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی به رفع مشكلات روستاییان اشاره کرد و افزود: عمده مشكلات روستاییان این شهرستان در حوزه راه دسترسی ،آب و طرح هادی است که باید در این خصوص همه مسئولین باید با تلاش و همت و اتحاد در جهت رفع مشكلات گام برداشته تا شاهد مهاجرت معكوس به روستاها باشیم.

 

محمد تقی نورزاد نیز در سخنانی گفت:  در 6 ماهه نخست امسال 45 درصد از اعتبارات شهرستانی تحقق پیدا کرد که اینها همه نتیجه توجه دولت در شرایط کنونی به مناطق کشور و عدالت در توزیع آن است، امیدواریم تخصیص پروژه ها تا پایان سال به بالای 90 درصد برسد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه ما اعتبارات رستمکلا را  نسبت به گذشته ۱۰ برابر کردیم و در حوزه جاده رستمكلا به بندر نیز کمک های زیادی به منطقه شده است خاطر نشان کرد: شورا و شهردار رستمکلا مشکلات خود را با نگاه کارشناسی اعلام کنند تا بتوانیم با کمک و مساعدت مشکلات منطقه را حل کنیم.

 

فرماندار بهشهر با تاکید بر اینکه در جامعه امروز القای تفکر بسیجی لازم است افزود: مدیران ما باید تفکر بسیجی داشته باشند چرا که پیروزی در این میدان فقط با تفکر بسیجی امکان پذیر است.

  

  

دیدگاه شما در مورد : تحقق 45 درصدی اعتبارات شهرستان بهشهر

تحقق 45 درصدی اعتبارات شهرستان بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر