صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس تبلیغات اسلامی بهشهر خبر داد

اعزام 70 مبلّغ قمی و مشهدی به روستاهای بهشهر

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهشهر از اعزام 70 مبلّغ قمی و مشهدی به روستاهای بهشهر خبر داد.

کد خبر : 1556

تاریخ انتشار : 19/04/1392 - 19:06


اعزام 70 مبلّغ قمی و مشهدی به روستاهای بهشهر

حجت الاسلام سیدمحمد بابایی امروز در گفتگو با خبرنگار ما، درباره برنامه‌های محافل انس با قرآن و اعزام مبلّغ، اظهار داشت: روزانه پس از نماز ظهر و عصر در مسجد جامع، یک جزء قرآن به صورت ترتیل توسط قاریان ممتاز قرائت می‌شود، علاوه بر آن، سایر مساجد هم برنامه جزء‌خوانی دارند، همچنین 10 محفل انس با قرآن توسط خانه‌ها و موسسات قرآنی برگزار می‌شود.

بابایی با بیان اینکه همه مساجد بهشهر دارای روحانی هستند، افزود: حتی در میدان «تره‌بار» که حدود 170 فروشنده مشغول فعالیت اقتصادی هستند، یک روحانی اعزام کردیم که هر روز همراه با اقامه نماز ظهر و عصر، احکام بازار را بیان می‌کند.

وی افزود: حدود 70 مبلغ از حوزه‌های علمیه قم و مشهد هم به مناطق روستایی بهشهر اعزام شدند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهشهر در بخش دیگری از گفت‌وگو، از برنامه افطار‌دهیِ عمومیِ مسجد «باشی» در تمام شب‌های ماه رمضان خبر داد و گفت: این برنامه که سال دوم خود را می‌گذراند به همت مجمع امور صنفی و بازار است.

بابایی افزود: مانند سال‌های گذشته با اداره صنعت، معدن و تجارت هماهنگی کردیم که به‌ مناسبت ماه رمضان، اقلام ضروری را به قیمت تعاونی در اختیار مساجد قرار بدهند.

عضو شورای فرهنگ عمومی، همچنین از اعلام دستور‌العمل به صاحبان رستوران‌ها، ساندویچی‌ها، قهوه‌خانه‌ها و نظایر آن برای رعایت پوشش مناسب محل کسب به‌منظور احترام به ماه رمضان و روزه‌داران خبر داد.

وی در پایان، گفت: 170 مسجد بهشهر اعم از شهری و روستایی، پس از غبارروبی و استقرار روحانی، آماده پذیرایی از مهمانان خدا در ماه خدا شدند.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : اعزام 70 مبلّغ قمی و مشهدی به روستاهای بهشهر

اعزام 70 مبلّغ قمی و مشهدی به روستاهای بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر