صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

امام جمعه بهشهر، امام جماعت مسجد قائم(عج) شد+عکس

شب گذشته، مراسم معرفی امام جماعت جدید مسجد حضرت قائم(عج) که به قائم پایین معروف است، برگزار شد.

کد خبر : 15445

تاریخ انتشار : 04/09/1393 - 11:46


امام جمعه بهشهر، امام جماعت مسجد قائم(عج) شد+عکس

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر؛ امام جمعه شهرستان بهشهر با حضور در جمع نمازگزاران مسجد حضرت قائم(عج) ضمن اقامه ی نماز جماعت به ایراد سخن پرداخت.

 

حجت الاسلام والمسلمین سید عربعلی جباری با ابراز خوشنودی از حضور در بین مؤمنان نمازگزار در این مسجد گفت: نماز جماعت از شعائر الهی ست و دارای فضیلت و ثواب بسیار بالاست، که اگر تعداد نمازگزاران از چند نفر بیشتر شود ثواب آن غیر قابل شمارش خواهد بود.

 

امام جمعه شهرستان بهشهر با اشاره به حدیثی از رسول اکرم(ص) در خصوص فضیلت نماز تصریح کرد: نماز، نور دل است و مومن وقتی از خانه بسوی مسجد حرکت می کنند باید بدون توقع و برای رضای خدا قدم بردارد.

 

وی افزود: اگر نماز قبول باشد، اخلاق، رفتار و ... انسان هم خوب می شود و در این میدان سبقت، هرکسی می تواند بیاید و قلبش را با نماز آرامش و نورانی بخشد که در اینصورت بهشت در انتظار او خواهد بود.

 

حجت الاسلام والمسلمین جباری در ادامه مزایای نماز را یادآور شده و افزود: اصلا" نماز حالت شویندگی دارد و آنهایی که اهل مسجد و نمازدان هستند، هرگز خود را از این فضیلت رها نمی کنند.

 

امام جمعه بهشهر با اشاره به اینکه نماز همیشه همراه ماست، عنوان داشت: نمازی که معرفت و بصیرت ندهد و زندگی را پاک نکند، نماز نیست و نمازی مورد تایید خداست که مومن در همه حال خدا را بیند.

 

وی در پایان گفت: هر جایی از جمله مسجد با ایمان، معرفت، عشق و محبت و با دست در دست هم دادن مومنان آباد میشود.

 

شایان ذکر است حجت‌الاسلام سید عربعلی جباری امام جمعه بهشهر، جایگزین حجت‌الاسلام علی‌اصغر ملایی شده است که پیش از این نیز امام جماعت این مسجد بوده و در دوران امامت وی خدمات شایان توجهی در مسجد به یادگار مانده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

دیدگاه شما در مورد : امام جمعه بهشهر، امام جماعت مسجد قائم(عج) شد+عکس

امام جمعه بهشهر، امام جماعت مسجد قائم(عج) شد+عکس

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر