صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
بخشدار یانه‌سر بهشهر:

«یانه‌سر» نیاز به جاده دسترسی از بهشهر دارد نه از حیاط همسایه

بخشدار یانه‌سر بهشهر گفت: مردم این بخش مجبور هستند برای رفت و آمد به روستاهای خود از حیاط شهرستان همسایه عبور کنند و این مایه تاسف است.

کد خبر : 15420

تاریخ انتشار : 02/09/1393 - 23:58


«یانه‌سر» نیاز به جاده دسترسی از بهشهر دارد نه از حیاط همسایه

به گزارش خط امیدبهشهربه نقل از فارس، حسین نجفی عصر امروز در همایش هم‌اندیشی مسئولان محلی بخش یانه‌سر که در مسجد جامع «بیشه‌بنه» برگزار شد، اظهار داشت: روستای مرکز این بخش (یانه‌سر) مرکز توسعه است، وصیت و نصیحت امام جمعه فقید بهشهر نیز همین بود که اگر می‌خواهید در زادگاهم(متکازین) گنبد طلا بسازید، بیایید آن را در مرکز بخش بسازید که به طور شاخص مورد توجه قرار گیرد.

 

وی با بیان اینکه راه محور توسعه است و بخش یانه‌سر از این موضوع محروم است، گفت: جاده مناسب نداریم و مایه تاسف است که برای رفت و آمد در روستاهای بخش خود باید از حیاط شهرستان همسایه عبور کنیم.

 

بخشدار یانه‌سر از جمله مشکلات این بخش را مختل بودن وضعیت آنتن‌دهی، جاده و آب آشامیدنی نامناسب برشمرد و افزود: از مردم و دهیاران و شوراهای بخش می‌خواهیم که برای رسیدن به پیشرفت و حل مشکلات، اگر احیانا با یکدیگر مشکلی دارند، آن را کنار بگذارند چرا که ‌اختلافات داخلی منجر به عقب‌ماندگی می‌شود.

 

بخشدار یانه‌سر با بیان اینکه با وجود این مشکلات، شرایط امروز یانه‌سر ایده‌آل است، اظهار داشت: شوراها و دهیاران باید درخواست‌های واقعی داشته باشند، بخشداری را درگیر حاشیه‌ها نکنند و بگذارند کارها براساس روال عادی انجام شود.

 

وی با تاکید بر اینکه «یانه‌سر» جای سیاسی کاری نیست و باید از این دست کارها پرهیز شود، از استقبال خودجوش امروز مردم این بخش از امام جمعه و هیئت همراه وی، قدردانی کرد و گفت: باید بخش را با فعالیت‌های مثبت، وحدت و همت بلند، سوژه کنیم نه با اختلافات داخلی.

 

عضو شورای اداری شهرستان بهشهر با اشاره به پیگیری‌هایی که برای آشیانه آتش‌نشانی در بخش یانه‌سر انجام داده است، گفت: ارائه آمارهای اشتباه و غیرواقعی از جمعیت یانه‌سر سبب شده که اختصاص اعتبارات و توجه مسئولان به این بخش به کندی صورت بگیرد.

 

وی تصریح کرد: یانه‌سر دارای 350 کیلومتر راه روستایی اصلی است که هنوز یک سوم آن آسفالت نشده و این در حالی است که راه‌های فرعی یانه‌سر هم نیازمند زیرسازی و آسفالت هستند.

 

گفتنی است، در این گردهمایی مشکلات روستاهای مختلف بخش یانه‌سر توسط مسئولان محلی عنوان شد که دغدغه اصلی آنها، جاده دسترسی است. 

  

دیدگاه شما در مورد : «یانه‌سر» نیاز به جاده دسترسی از بهشهر دارد نه از حیاط همسایه

«یانه‌سر» نیاز به جاده دسترسی از بهشهر دارد نه از حیاط همسایه

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر