صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رییس اداره تبلبغات اسلامی بهشهر

فرهنگ بسیجی، صیانت از حق است

رییس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر داشتن فرهنگ بسیجی را یک ارزش ، آمادگی دفاع و صیانت از حق عنوان کرد.

کد خبر : 15401

تاریخ انتشار : 03/09/1393 - 10:37


فرهنگ بسیجی، صیانت از حق است

به گزارش خط امید بهشهر، سید محمد بابایی در گفتگو با خبرنگار خط امید ضمن گرامیداشت هفته بسیج و شهدای بسیجی، گفت: بسیجیان مرزبانان توحید در همه زمان ها هستند و این فرهنگ برگرفته از فرهنگ و سیره اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است.

 

وی افزود: فرهنگ بسیجی فرهنگی فاطمی است که جانش را در راه صیانت از ولایت و امامت فدا کرد، فرهنگ بسیجی برگرفته از فرهنگ عاشورا و امام حسین(ع) است که برای حفظ دین مبین اسلام همه هستی خود را فدا می کند.

 

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهشهر ادامه داد: امروز هم بسیجیان واقعی مدافعان ولایت هستند و هرجا نظام، انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان نیاز به جانفشانی داشته باشد، بسیجیان در خط مقدم حضور دارند. 

 

این مسئول گفت: حضرت امام خمینی(ره) با فرمان تشکیل بسیج مستضعفان در سال 1358 خط بطلانی بر همه نقشه‌ها ، توطئه‌ها و نیات شوم ایادی استکبار در داخل و خارج کشور کشید و روح ایثار مقاومت و اراده را در جان مردمان این مرز و بوم دمید.

 

بابایی در پایان با مقدس بودن خدمت در بسیج  به سخنان معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد که با آن جایگاه بلند معنویش، آرزو می کند که در روز قیامت با بسیجیان محشور شود و همچنین سید العلمای مازندران مرحوم آیت الله جباری که در وصیت خود گفت: "کارت عضویت بسیجی‌ام را لای کفنم بگذارید تا فردای قیامت در محضر عدل الهی به بسیجی بودنم افتخار کنم". 

  

دیدگاه شما در مورد : فرهنگ بسیجی، صیانت از حق است

فرهنگ بسیجی، صیانت از حق است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر