صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
حجت‌الاسلام هادی خامنه‌ای عنوان کرد:

حضور 20 حزب در شورای هماهنگی اصلاحات/ کاندیدای انتخابات مجلس نمی شوم/ اصلاحات رهبر ندارد

عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: حاظ اجرایی و تصمیم گیری های عملی یک شورای هماهنگی جبهه اصلاح طلبان وجود دارد که مجموع احزاب و گروه های با گرایش اصلاح طلبی را شامل می‌شود که نزدیک به 20 حزب هستند و تصمیم گیری درباره موضوعات مختلف در آن‌جا صورت می‌گیرد.

کد خبر : 15369

تاریخ انتشار : 02/09/1393 - 09:24


حضور 20 حزب در شورای هماهنگی اصلاحات/ کاندیدای انتخابات مجلس نمی شوم/ اصلاحات رهبر ندارد

به گزارش خط امید بهشهر، حجت الاسلام والمسلمین هادی خامنه‌ای عضو مجمع روحانیون مبارز و رئیس پژوهشکده تاریخ اسلام ، در پاسخ به سوالی در خصوص شخصیت های بارز فعلی در جریان اصلاحات اظهار داشت: در درون جریان اصلاحات به لحاظ اجتماعی و سیاسی شخصیت هایی هستند که محوریت دارند و تاثیر گذارند.

 

وی افزود: البته به لحاظ اجرایی و تصمیم گیری های عملی یک شورای هماهنگی جبهه اصلاح طلبان وجود دارد که مجموع احزاب و گروه های با گرایش اصلاح طلبی را شامل می‌شود که نزدیک به 20 حزب هستند و تصمیم گیری درباره موضوعات مختلف در آن‌جا صورت می‌گیرد.


حجت الاسلام هادی خامنه‌ای ادامه داد: در عین حال نیز اعضا این مجمع و دیگر اصلاح طلبان با اشخاص برجسته جریان اصلاحات در ارتباط هستند و مشورت می‌کنند. 


رئیس پژوهشکده تاریخ اسلام  در پاسخ به سوالی در خصوص رهبران اصلی این جریان خاطرنشان کرد: رهبری و محوریت مطلق به آن معنا در اصلاحات نداریم. شخصیت های تاثییر گذار و مورد توجهی وجود دارند که آقایان کروبی، خاتمی و موسوی جز آن ها هستند. البته برخی ها در شرایط گرفتاری هستند و برخی ها هم در وضعیت به سر می‌برند.  غیر از این افراد هم افراد دیگری که مورد توجه اصلاح طلبان قرار دارند و در استان ها و شهرستان های مختلف حضور دارند و به فعالیت می‌پردازند.


وی در خصوص  فعالیتش برای انتخابات آینده ، تصریح کرد: قطعا برای انتخابات آینده فعالیت داریم ولی خودم  کاندید نخواهم شد.


منبع : دانا

 

  

دیدگاه شما در مورد : حضور 20 حزب در شورای هماهنگی اصلاحات/ کاندیدای انتخابات مجلس نمی شوم/ اصلاحات رهبر ندارد

حضور 20 حزب در شورای هماهنگی اصلاحات/ کاندیدای انتخابات مجلس نمی شوم/ اصلاحات رهبر ندارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر