صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون اول قوه قضاییه تشریح کرد

آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده‌های دادستان سابق تهران و بابک زنجانی

معاون اول قوه قضاییه درخصوص ادعای مرتضوی درباره تخفیف به دو متهم دیگر پرونده کهریزک گفت: من هم این را شنیده‌ام اما حکم را ندیده‌ام؛ شنیده‌ام که به آنها مقداری تحفیف داده شده است.

کد خبر : 15304

تاریخ انتشار : 27/08/1393 - 19:40


آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده‌های دادستان سابق تهران و بابک زنجانی

به گزارش خط امید بهشهر _ حجت‌الاسلام والمسلمین «غلامحسین محسنی‌اژه‌ای» در حاشیه مراسم تودیع و معارفه معاونت سابق و جدید پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در جمع خبرنگاران حاضر شد.

وی در پاسخ به سوالی درباره ادعای «سعید مرتضوی» مبنی بر تغییر شعبه پرونده کهریزک در دیوانعالی گفت: این یک امر بدیهی است و چیز جدیدی نیست و اینکه محکوم‌علیه اعتراض داشته باشد هم جدید نیست، این هم که پرونده از شعبه‌ای به شعبه دیگر برود امری بدیهی است و مصداق زیاد دارد.

معاون اول قوه قضاییه درخصوص ادعای دیگر مرتضوی درباره تخفیف به دو متهم دیگر این پرونده گفت: من هم این را شنیده‌ام اما حکم را ندیده‌ام. شنیده‌ام که به آنها مقداری تحفیف داده شده است.

سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به این سوال که آیا دیوانعالی کشور، می‌تواند رسیدگی ماهوی کند یا خیر گفت: حکم را هنوز ندیده‌ام اما براساس اختیاراتش بوده و کاری که انجام شده خلاف قانون نبوده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی‌اژه‌ای در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه کیفرخواست پرونده «بابک زنجانی» صادر شده یا تصمیم جدید گرفته شده یا خیر گفت: تصمیم جدیدی گرفته نشده و بعید می‌دانم کیفرخواست هم صادر شده باشد.

معاون اول قوه‌قضاییه درباره ادعای مرتضوی که گفته بعد از ختم رسیدگی در شعبه نهم پرونده به شعبه 38 رفته است گفت: در دیوان عالی کشور، ختم رسیدگی معنا ندارد و چنین چیزی نیست.


منبع : باشگاه خبرنگاران

 

  

دیدگاه شما در مورد : آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده‌های دادستان سابق تهران و بابک زنجانی

آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده‌های دادستان سابق تهران و بابک زنجانی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر