صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
لزوم توجه ویژه شوراهای ترافیک

سلب آرامش رانندگان مازندرانی با سرعت‌گیرهای زیاد و دوربرگردان های غیراصولی

سرعت گیرهای زیاد و دوربرگردان های غیراصولی، آرامش رانندگان مازندرانی را سلب کرده است.

کد خبر : 15254

تاریخ انتشار : 27/08/1393 - 11:32


سلب آرامش رانندگان مازندرانی با سرعت‌گیرهای زیاد و دوربرگردان های غیراصولی

به گزارش خط امید بهشهر _ در اواخر سال ۸۲ و اوایل ۸۳، ایجاد دوربرگردان راهی جدید برای حل گره ترافیکی برخی نقاط شهری و تسهیل بخش حرکت در جاده های بین شهری بود که با طراحی آن، بسیاری از مشکلات یادشده، تعدیل و بعضاً حل شد.

اما استفاده پرحجم از آن بدون در نظر گرفتن دامنه لازم در عرض نقطه ای که طرح دوربرگردان اجرا می شود، مشکل جدیدی در افزایش تصادفات را به وجود آورد که لحاظ برخورداری از شرایط و ضوابط و دارا بودن معیارها برای اجرای این طرح، از درخواست های جدی مردم و رانندگان است، ضمن آن که تجدید نظر روی برخی از این دوربرگردان ها نیز برای جلوگیری از بروز ضایعات و خسارات جانی و مالی بعدی، ضروری به نظر می رسد.

مشکل سرعت گیرها که به عنوان کاهنده شتاب و سرعت خودروها مورد استفاده بی رویه و بیش از حد قرار می گرفت، علی رغم اعتراضات زیاد و برداشتن برخی از این سرعت گیرها، همچنان یکی از موضوع های اصلی رانندگان در استان مازندران و عامل اعتراض و نارضایتی بسیاری از خودروداران است.

هر دو موضوع فوق می تواند در دستور کار شورای ترافیک هر شهرستان و استان مازندران قرار بگیرند تا با اجرای تصمیماتی منطقی و کارشناسی، بتوان با آرامشی مناسب در این استان رانندگی کرد.


منبع : بلاغ

 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر سه شنبه 27 آبان 1393 - 14:21
  کیان

  با سلام لطفا در خصوص میدا موانع روبرو کارخانه وفلاد اسرم بنویسید حداقل پنجاه مانع کار گزاشتن انکار ماشین افتاد تو میدان جنگی این چه بساطی هستش که راه انداختین کدوم کارشناسی همچین نطری داد استدالو توجیهی اونها چه بود مردم از زمین وزمان گرفته تا به مسئولین نظام بد وبیرا رهوفحاشی میکنند ...اموال مردم صدمه میبینه اخه هیچ کسی نیست جلوی این قضایا رو بگیره ....معاون سیاسی امنتی استاندار که هفته یکبار از این خط عبور میکنه شما که درک کردی چرا برخورد نمیکنی!!!!!

  0 0
دیدگاه شما در مورد : سلب آرامش رانندگان مازندرانی با سرعت‌گیرهای زیاد و دوربرگردان های غیراصولی

سلب آرامش رانندگان مازندرانی با سرعت‌گیرهای زیاد و دوربرگردان های غیراصولی

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر