صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار آمل تاکید کرد:

جلوی سودجویان بازار برنج گرفته شود

فرماندار آمل گفت: در آستانه فرا رسیدن فصل برداشت برنج نامه‌ای را جهت جلوگیری از سودجویان بازار برنج به استانداری مازندران ارائه کردیم.

کد خبر : 1520

تاریخ انتشار : 18/04/1392 - 10:34


جلوی سودجویان بازار برنج گرفته شود

به گزارش خط امید ، یدالله اکبرزاده فرماندار آمل در جلسه شورای کشاورزی این شهرستان با بیان اینکه متاسفانه با نزدیک شدن به فصل برداشت برنج برخی از سودجویان با تلاش در تعیین نرخ برنج برای منفعت خود به رایزنی ‌هایی می پردازند، گفت: مسئولان دستگاه‌های اجرایی کارگروه کشاورزی باید بر نرخ محصول برنج در بازار و شالی کوبی ‌ها نظارت و کنترل داشته باشند و در این امر مهم باید با تلاش مسئولان استانی جلوی این عملکردها گرفته شود.

اکبرزاده افزود: به همین منظور و در آستانه فرا رسیدن فصل برداشت برنج نامه‌ای را جهت جلوگیری از سودجویان بازار برنج به استانداری مازندران ارائه کردیم.

وی همچنین با اشاره به اینکه این نامه به فرمانداران شهرستان‌های مازندران نیز ارائه شده است، افزود: برخی از کشاورزان نیز بدلیل تعهد مالی به شالی‌کوبی ‌داران مجبور به فروش محصول خود با هر نرخی می ‌شوند که دراین میان برخی از صاحبان ‌کوبی  براساس نرخ تعیینی خود به خرید برنج از کشاورزان می پردازند.

فرماندار آمل در ادامه با اعلام اینکه شهرستان آمل امسال در بخش مکانیزاسیون ۳۵ درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است، اذعان داشت: پیش‌بینی می‌شود در سال‌جاری ۱۰ هزار و ۸۰۰ هکتار از زمین‌های کشاورزی این شهرستان به کشت مجدد هم پرداخته شود

این مسئول شهرستانی همچنین تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود در۱۵ هزار هکتار از اراضی آمل رتون کشت شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : جلوی سودجویان بازار برنج گرفته شود

جلوی سودجویان بازار برنج گرفته شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر