صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه جویبار انتقاد کرد:

استاندار مازندران،اداره ورزش را از بلاتکلیفی نجات دهد

امام جمعه جویبار ضمن انتقاد از اداره ورزش وجوانان شهرستان جویبار تأکید کرد: استاندار محترم باید دخالت کند و اداره ورزش و جوانان شهرستان جویبار را از این بلاتکلیفی نجات دهد.

کد خبر : 1518

تاریخ انتشار : 18/04/1392 - 10:22


استاندار مازندران،اداره ورزش را از بلاتکلیفی نجات دهد

به گزارش خط امید ، حجت الاسلام قلی پور در جلسه ستاد احیاء شهرستان جویبار با انتقاد از مسئولین اظهار داشت: مسئولینی که به باور های دینی اهتمام نمی ورزند شایسته حضور در پست های کلیدی شهرستان را ندارند.

رئیس ستاد احیاء شهرستان جویبار ضمن انتقاد از اداره ورزش وجوانان شهرستان جویبار تأکید کرد: استاندار محترم باید دخالت کند و اداره ورزش وجوانان شهرستان جویبار را از این بلاتکلیفی نجات دهد.

وی افزود: امروز شاهد از بین رفتن حقوق ورزشکاران جویبار به دلیل عدم پاسخ مناسب هستیم برای مثال چرا باید از جهان پهلوان رضا یزدانی حمایت لازم انجام نشود.

حجت الاسلام قلی پور با اشاره به طرح دریا خطاب به مسئولین گفت: اگر طرح دریا قرار است دائمی باشد باید به خوبی مدیریت شود نه اینکه به امان خدا رها شود.

وی با انتقاد از مسئولین تصریح کرد: آقایان به گزارش صوری بسنده نکنند، به تعهدات عمل کنند برای مثال سال گذشته بنا به اظهارات جناب شهردار قریب به سیصد میلیون تومان برای طرح دریا هزینه شد ولی به وعده ها عمل نشد.

امام جمعه شهرستان جویبار به ایام ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: شنا و روزه خواری در ماه مبارک رمضان گناه کبیره است و سکوت در مقابل این گناه خود گناهی بزرگ دیگری می باشد.

وی در پایان افزود: در ماه مبارک رمضان باید محافل انس با قرآن هرچه بهتر و با شکوه تر برگزار شود و از نخبگان قرآنی تجلیل به عمل آید.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : استاندار مازندران،اداره ورزش را از بلاتکلیفی نجات دهد

استاندار مازندران،اداره ورزش را از بلاتکلیفی نجات دهد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر