صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل منابع طبیعی مازندران خبر داد

آماده واگذاری مناطق گردشگری به شهرداری بهشهر هستیم

مدیرکل منابع طبیعی مازندران گفت: با حفظ مالكيت دولت و بدون دريافت حقوق مالكانه می توانیم مناطق گردشگری را به شهرداري بهشهر به منظور توسعه فضاي سبز و استفاده بهينه واگذار کنیم.

کد خبر : 15175

تاریخ انتشار : 25/08/1393 - 19:18


آماده واگذاری مناطق گردشگری به شهرداری بهشهر هستیم

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ستار بابایی در دیدار با اعضای شورا و شهردار بهشهر با بیان اینکه منابع طبیعی و جنگلهای ما آکواریوم نیست که ما اجازه ورود گردشگران را به آن ندهیم گفت: تفکر ما این نیست که به بهانه حفظ منابع طبيعي و محيط زيست، مردم از بهره برداري منابع طبيعي محروم شوند، و اين حفاظت و نظارت به معناي از دست ندادن فرصت‌هاي مطلوب براي تأمين نيازمندی‌های آینده جامعه است.

 

وی افزود: همه سفرها به مناطق طبیعی، طبیعت‌گردی نیستند وما شاهد هجوم انبوهی از افراد به مناطق و مکان‌های طبیعی بوده ایم که در اغلب موارد جاذبه‌ها ویژگی‌هایی که سبب زیبایی و جاذبه مناطق محسوب می شدند را کاملا تخریب کرده‌اند.

 

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران ادامه داد: باید بررسی شود کدام فعاليت است که مي تواند حفظ منابع طبيعي و تأمين اشتغال و درآمد داشته باشد و موجبات توسعه پايدار و همه جانبه را فراهم می نماید و کدام یک از طرح ها و فعالیت‌ها جنبه منافع شخصی و قاچاق چوب دارد.

 

وی در خصوص واگذاری مناطق توریسم پذیر به شهرداری تصریح کرد: با توجه به  بند ج ماده 147 به منظور توانمندسازي ساختار مديريت منابع طبيعي و آبخيزداري كشور با حفظ مالكيت دولت بدون دريافت حقوق مالكانه می توانیم منطقه گردشگری آبشار سنگ نو ، سالار تپه  و عباس آباد با ارائه طرح توسعه گردشگری، به شهرداري بهشهر به منظور توسعه فضاي سبز و استفاده بهينه واگذار کنیم. 

  

دیدگاه شما در مورد : آماده واگذاری مناطق گردشگری به شهرداری بهشهر هستیم

آماده واگذاری مناطق گردشگری به شهرداری بهشهر هستیم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر