صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سپاه پاسداران اعلام کرد

فراخوان برای نامگذاری RQ170 ایرانی/ نام برگزیده طی مراسمی ویژه هدیه نفیسی دریافت خواهد کرد

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه‌ای از ملت ایران درخواست کرد اسامی پیشنهادی خود برای نامگذاری RQ170 ایرانی را تا 16 آذرماه (روز دانشجو) به شماره 20002541 پیامک کنند.

کد خبر : 15144

تاریخ انتشار : 24/08/1393 - 19:54


فراخوان برای نامگذاری RQ170 ایرانی/ نام برگزیده طی مراسمی ویژه هدیه نفیسی دریافت خواهد کرد

به گزارش خط امید بهشهر _ روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای از ملت ایران درخواست کرد در نامگذاری RQ170 ایرانی مشارکت و پیشنهادات خود را ارسال کنند.
 
متن اطلاعیه روابط عمومی کل سپاه بدین شرح است.
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
ملت رشید و مجاهد ایران اسلامی !
 
در پی شکار پهپاد جاسوسی RQ170 امریکایی در آذرماه سال 1390 توسط نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و به اتمام رسیدن عملیات مهندسی معکوس آن، متخصصین متعهد و فرزندان انقلابی و ولایت‌مدار ایران اسلامی موفق به طراحی معکوس و تولید "پهپاد RQ170 ایرانی" شدند.
 
متعاقباَ پس از اعلام این دستاورد بزرگ و راهبردی توسط فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه آئین گرامیداشت سومین سالگرد شهادت سرلشکر حسن تهرانی مقدم و پاسداشت شهدای اقتدار موشکی سپاه، فیلم پرواز این پرنده در روز چهارشنبه مورخ 93.8.21 از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش و علاوه بر خرسندی و خوشحالی شما ملت غیور و غیرت‌مند و علاقه‌مندان انقلاب اسلامی در اقصی نقاط جهان، حیرت، عصبانیت و ناراحتی دشمنان انقلاب و نظام اسلامی بویژه مقامات امریکایی را رقم زد.
 
در این راستا، نظر به اهمیت نام‌گذاری بومی این دستاورد افتخارآمیز، از شما مردم فهیم و قدرشناس - بویژه جوانان آینده‌ساز کشور - استمداد طلبیده و درخواست می‌شود نام پیشنهادی خود را جهت جایگزینی با نام "RQ170 ایرانی" حداکثر تا 16 آذرماه (روز دانشجو) از طریق پیامک به شماره 20002541 ارسال کنند.
 
بدیهی است نام برگزیده از بین پیشنهادات انتخاب و طی مراسمی ویژه هدیه نفیسی را دریافت خواهد کرد.


منبع : باشگاه خبرنگاران

 

  

دیدگاه شما در مورد : فراخوان برای نامگذاری RQ170 ایرانی/ نام برگزیده طی مراسمی ویژه هدیه نفیسی دریافت خواهد کرد

فراخوان برای نامگذاری RQ170 ایرانی/ نام برگزیده طی مراسمی ویژه هدیه نفیسی دریافت خواهد کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر