صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

دفتر امام جمعه بهشهر تامین نشدن مسکن ایشان را تکذیب کرد

دفتر امام جمعه بهشهر با صدور اطلاعیه ای اخبار مربوط به تامین نشدن مسکن امام جمعه جدید این شهرستان را تکذیب کرد .

کد خبر : 15095

تاریخ انتشار : 24/08/1393 - 00:22


دفتر امام جمعه بهشهر تامین نشدن مسکن ایشان را تکذیب کرد

به گزارش خط امید بهشهر؛ در این اطلاعیه که یک نسخه از آن در اختیار خبرنگار ایرنا قرار گرفت آماده است : نهادن مسوولیت امامت جمعه بهشهر بر دوش حجت الاسلام والمسلمین 'سیدعربعلی جباری ' با فرا رسیدن ماه اندوه و حزن سید و سالار شهیدان همزمان شد و به همین دلیل ایشان تصمیم گرفتند، با وجود مهیا بودن منزل و دفتر امام جمعه ،کوچ کردن به منزل جدید را به روزهای پس از ایام عزای امام حسین ( ع) موکول کنند .

 

در این اطلاعیه آمده است : علاوه بر آن ، امام جمعه محترم بهشهر برای برقراری ارتباط رودر رو با مردم شهرستان ، به طور مداوم ، روزانه در چند مسجد حاضر شده و با نمازگزاران و مردم مناطق شهری و روستایی دیدار و گفت و گو می کردند و وقت کمی برای رسیدگی به امورات شخصی خود داشتند .

 

به گفته دفتر امام جمعه بهشهر ، متاسفانه این روزها برخی افراد با نیات و اهداف نامشخص، تلاش می کنند انسجام موجود در شهرستان را کمرنگ کنند .

 

در این اطلاعیه آمده است : همانند توصیه های امام جمعه محترم بهشهر ، حفظ وحدت و انسجام و و دوری از تنش ، مهمترین نیاز شهرستان و خواسته همه مردم است که امیدواریم با پرهیز از این گونه رفتارها، به آن دست پیدا کنیم.

 

 


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : دفتر امام جمعه بهشهر تامین نشدن مسکن ایشان را تکذیب کرد

دفتر امام جمعه بهشهر تامین نشدن مسکن ایشان را تکذیب کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر