صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بازگشت غریبانه ملی‌پوش مازندرانی به زادگاهش

ملی‌پوش فوتبال ساحلی غریبانه به زادگاهش نوشهر بازگشت بی‌آنکه مسئولان شهرستان به استقبالش بروند.

کد خبر : 14963

تاریخ انتشار : 19/08/1393 - 11:00


بازگشت غریبانه ملی‌پوش مازندرانی به زادگاهش

به گزارش خط امید بهشهر _تیم ملی فوتبال ساحلی جمهوری اسلامی ایران شامگاه یکشنبه از امارات محل برگزاری رقابت‌های جام بین قاره‌ای به ایران بازگشت و پس از آن ملی‌پوشان نیز هر یک به زادگاهشان در شهرهای مختلف کشور بازگشتند.

 

در این بین پیمان حسینی لرگانی دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان غریبانه به مازندران و زادگاهش نوشهر بازگشت و هیچکس برای قدرشناسی از زحمات و تلاشش در رقابت‌های فوتبال ساحلی جام بین‌قاره‌ای به استقبالش نرفت.

 

این ملی‌پوش ارزنده و با اخلاق فوتبال ساحلی کشورمان که چهره‌ای جهانی در این عرصه محسوب می‌شود توانست در رقابت‌های جام بین قاره‌ای 2014 بازی‌های بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت به‌طوری کارشناسان فوتبال در برنامه‌های پخش زنده این رقابت‌ها همواره بازی‌های درخشان و عالی حسینی در درون دروازه تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان را ستودند و او را از ارکان مهم تیم دانستند.

 

دروازه‌بان مازندرانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در نوشهر گفت: برای دیدار با خانواده و استراحتی کوتاه به نوشهر آمدم و دو روز بعد باید به همراه تیم ملی به کشور تایلند بروم.

 

حسینی افزود: تیم ما بازی‌های خوبی را در مقابل تیم‌های قدرتمند جهان انجام داد اما با بدشانسی‌ها در چند بازی نتوانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم در حالی که اصلا تیم دست و پا بسته‌ای نبودیم و حق ما شکست نبود ولی به هر صورت شرایط طور دیگری رقم خورد.

 

دروازه‌بان مازندرانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران اظهار داشت: از امروز به بازی‌های المپیک آسیایی تایلند فکر می‌کنیم و تمام انرژی و تمرکز خود را بر روی این بازی‌ها می‌گذاریم تا از عنوان قهرمانی خود در دور قبل دفاع کنیم.

 

وی اظهار داشت: بعد از رقابت‌های جام جهانی که در کشور پرتغال برگزار می‌شود از دنیای فوتبال خداحافظی می‌کنم.

 

حسینی درباره این تصمیم خود در اوج فوتبالش تصریح کرد: فوتبال من فشار و استرس زیادی به خانواده‌ام وارد می‌کند و من دوست ندارم که آنها به‌خاطر من در استرس باشند و به همین جهت تصمیم گرفتم تا بعد از جام جهانی پرتغال از فوتبال خداحافظی کنم.

 

 


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : بازگشت غریبانه ملی‌پوش مازندرانی به زادگاهش

بازگشت غریبانه ملی‌پوش مازندرانی به زادگاهش

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر