صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر تاکید کرد

پیام 13 آبان امسال برای بشریت قرار گرفتن تحت لوای ابا عبدالله بود

سید عربعلی جباری گفت : یوم الله 13 آبان امسال از سوی کشور قدرتمند ایران پیام های زیادی برای بشریت داشت که دنیا باید از ظلم فاصله بگیرد،به عدالت روی بیاورد و با دوری از کاخ های ظلم ظالمان تحت لوای ابا عبدالله قرار بگیرد.

کد خبر : 14884

تاریخ انتشار : 17/08/1393 - 11:43


پیام 13 آبان امسال برای بشریت قرار گرفتن تحت لوای ابا عبدالله بود

به گزارش خط امید بهشهر حجت السلام والمسلمین سید عربعلی جباری امام جمعه بهشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن دعوت خود و دیگران به تقوا گفت: آنچیزی که موجب اصلاح و سامان بخشیدن زندگی های ماست تقواست ،صلاحیت و شخصیت با تقوای الهی صورت می پذیرد و تقوا کلید دسترسی به این صلاحیت هاست.

 

سید عربعلی جباری با بیان اینکه یکی از درس هایی می توانیم از قیام سالار شهیدان بیاموزیم ذکر و یاد خدا و دوری از غفلت است افزود : ذکر این است که انسان در خلوت و غفلت خود به فکر خدا باشد و خدا را جستجو کند تا به معصیت کشیده نشود معیار ما این است که اگر حرف می زنیم ،حب و بغضی انجام می دهیم و یا موضع گیری می کنیم برای رضای خدا باشد.

 

وی ادامه داد : ما اگر مجموعه نهضت ابا عبدالله را بررسی و مرور کنیم می بینیم که نماز و ذکر الله بیشتر خودنمایی می کند ذکر یعنی انسان خودرا هیچ گاه از خدا دور نکند و در دام غفلت قرار ندهد چراکه غفلت سرآمد همه گناهاست.

 

امام جمعه بهشهر در بخش دیگر سخنان خود گفت :عاشورای امسال با مناسبت های اجتماعی 13 آبان همزمانی داشت که بازداشت امام خمینی (ره) تبعید وی ،تسخیر لانه جاسوسی،و به خون کشیدن دانش آموزان بی دفاع در صحن مدرسه توسط رژیم پهلوی رنگ و بوی دیگری به عاشورای امسال داد.

 

جباری تاکید کرد : روز عاشورا چه در زمانی که امام بازداشت شد،لانه جاسوسی تسخیر شد و دانش آموزان کشته شدند تبلور شعار هیهات من الذّله بود.

 

وی در پایان گفت : یوم الله  13 آبان امسال از سوی کشور قدرتمند ایران پیام های زیادی برای بشریت داشت که دنیا باید از ظلم فاصله بگیرد،به عدالت روی بیاورد و با دوری از کاخ های ظلم ظالمان تحت لوای ابا عبدالله قرار بگیرد. 

  

دیدگاه شما در مورد : پیام 13 آبان امسال برای بشریت قرار گرفتن تحت لوای ابا عبدالله بود

پیام 13 آبان امسال برای بشریت قرار گرفتن تحت لوای ابا عبدالله بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر