صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

وحشت صهیونیست‌ها از زیر گرفته شدن/تصاویر

فلسطینیان خشمگین در پاسخ به اقدامات تجاوزکارانه رژیم اشغالگر قدس در دو عملیات جداگانه با خودروهای شخصی خود تعدادی از صهیونیست‌ها و نظامیان آنان را زیر گرفته و کشتند.

کد خبر : 14841

تاریخ انتشار : 15/08/1393 - 17:31


وحشت صهیونیست‌ها از زیر گرفته شدن/تصاویر

به گزارش خط امید بهشهر _ در پی اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی و وقوع دو عملیات شهادت طلبانه در قدس اشغالی،‌ جوانان فلسطین خبر از آغاز جنبشی برای زیر گرفتن صهیونیست‌ها دادند.


در حالی که کارشناسان مسائل سیاسی و امنیتی رژیم صهیونیستی در خصوص به راه افتادن انتفاضه سوم مسجد الاقصی و موج خشم فلسطینیان به مقامات این رژیم هشدار می‌دهند، ارتش و نیروهای امنیتی اسرائیلی همچنان سرکوب فلسطینیان و یورش‌ به مسجد الاقصی را ادامه داده و باعث ایجاد نا آرامی‌های فراوانی در قدس اشغالی شده‌اند.

فلسطینیان خشمگین نیز در پاسخ به اقدامات تجاوزکارانه رژیم اشغالگر قدس طی دو عملیات جداگانه با خودروهای شخصی خود تعدادی از صهیونیست‌ها و نظامیان آنان را زیر گرفته وکشتند.

تحولات چند روز گذشته در قدس اشغالی نشان داده است، نگرانی‌های کارشناسان صهیونیست از احتمال آغاز انتفاضه سوم مسجد الاقصی نابجا نبوده است، در همین راستا جوانان فلسطینی در صفحات پایگاه‌های اجتماعی از راه‌اندازی یک جنبش جدید برای زیر گرفتن شهرک‌نشینان و نظامیان صهیونیست خبر دادند.

فلسطینیان در صفحات مختلف اعلام کردند، گرچه آنان به سلاح دسترسی ندارند اما می‌توانند خودروهای خود را به سلاح تبدیل کرده و به جای فشار دادن ماشه اسلحه، بر روی پدال گاز فشار دهند.

اینگونه واکنش‌ها، گویای آمادگی ملت فلسطین و شرایط سرزمین‌های اشغالی برای مقابله با اشغالگران و نویدبخش آغاز انتفاضه سوم مسجد الاقصی است.

"شائول موفاز" رئیس حزب کادیما و وزیر جنگ اسبق رژیم صهیونیستی نیز امروز پنجشنبه طی اظهاراتی نسبت به آغاز انتفاضه سومین هشدار داده و اعلام کرد، اگر روند مقاومت در قدس تشدید شود، به حد انتفاضه خواهد رسید.

روز گذشته (چهارشنبه) "ابراهیم عکاری" یکی از فعالان حماس که در اردوگاه شعفاط در قدس اشغالی سکونت داشت با خودروی خود چند شهرک نشین را زیر گرفت؛ بر اثر این حمله شهادت طلبانه 2 صهیونیست کشته و 20 نفر دیگر از آنان زخمی شدند.

بر اساس گزارش بی بی سی، راننده این اتومبیل به ضرب گلوله پلیس رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده است.


 

وحشت صهیونیست‌ها از زیر گرفته شدن! +تصاویر

 

بر این اساس، ژیدان اسد، ۳۸ ساله، سربازرس پلیس رژیم صهونیستی در حمله چهارشنبه کشته شده است. به گفته پلیس اسراییل، ابراهیم عکازی راننده اتومبیل اهل اردوگاه پناهندگان شوعفات در شرق شهر بود.

حماس مسئولیت این حمله را به عهده گرفته و از عکازی به عنوان "قهرمان" نام برده است. نخست وزیر اسرائیل گفت که این حمله نتیجه "تحریک" از سوی مقام های فلسطینی و حماس است.

دو هفته قبل نیز اقدام مشابهی توسط یک مرد فلسطینی انجام شده بود.

به گزارش تسنیم، تاکنون تصاویر مختلفی برای این جنبش جدید و ترغیب فلسطینیان برای پیوستن به آن طراحی شده است که برخی از آنان را در زیر مشاهده می‌کنید:
 

 

 
وحشت صهیونیست‌ها از زیر گرفته شدن! +تصاویر

 
مقاوم باش، حتی با خوردو خودت می‌توانی
 

 
وحشت صهیونیست‌ها از زیر گرفته شدن! +تصاویر

 
اگر نتوانم ماشه را فشار دهم، پدال گاز را فشار خواهم داد


 
وحشت صهیونیست‌ها از زیر گرفته شدن! +تصاویر

 
یکی از کاربران فلسطینی پایگاه‌های اجتماعی نیز با قرار دادن این تصویر در صفحه خود خطاب به صهیونیست‌ها گفته است: این خودروی دو دیفرانسیل بزودی وارد ناوگان له کنندگان می‌شود!
 

 
وحشت صهیونیست‌ها از زیر گرفته شدن! +تصاویر
ای انقلابی، پدال گاز را فشار ده تا سرزمین فلسطینی را باز پس گیریم

منبع : صراط

 

  

دیدگاه شما در مورد : وحشت صهیونیست‌ها از زیر گرفته شدن/تصاویر

وحشت صهیونیست‌ها از زیر گرفته شدن/تصاویر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر