صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نجفی خبر داد:

اولین برف پاییزی در بخش یانه سر بهشهر

اولین بارش برف پاییزی ، بخش یانه سر هزارجریب بهشهر را سفید پوش کرد.

کد خبر : 14840

تاریخ انتشار : 15/08/1393 - 10:16


اولین برف پاییزی در بخش یانه سر بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر حسین نجفی بخشدار یانه سر در گفتگوی تلفنی با خط امید بهشهر از بارش اولین برف پاییزی در بخش یانه سر بهشهر خبر داد و گفت:سرمای پس از بارش برف را بر روی زمین تثبیت کرده است  اما راه های مواصلاتی و شریان های اصلی بازگشایی شده است.
وی ادامه داد : جهت مدیریت بحران احتمالی در این بخش با برگزاری جلسه با دهیاران و اعضای شورای محل ، ستاد بحران در هر کدام از روستاها برگزار شد که در حال حاضر از پنجاه و چهار روستای بخش یانه سر در 34 روستا که دارای دهیاری می باشند ستاد مدیریت بحران تشکیل شد.

بخشدار یانه سر درباره ی کمبودهای این بخش افزود : نگرانی ما در حال حاضر قطع شدن کانال های ارتباطی تلفن و ,تلفن همراه است که متاسفانه در روزهای معمولی سال هم این مشکلات را داریم اما نگرانی دیگری در حال حاضر وجود ندارد و برق و آب در دسترس مردم این منطقه می باشد.

حسین نجفی اضافه کرد: امسال نسبت به سال گذشته حضور خانواده ها در منطقه بیشتر بوده به طور مثال در روستای ازرک سال گذشته 30 خانوار حضور داشتند که امسال حدود 90 خانوار حضور دارند و دلیل آن هم وقوع برخی سرقت ها و ساخت و سازهای جدید در منطقه است.

به گزارش خط امید بخشدار و نیروهای بخشداری به اتفاق خانواده های خود در منطقه حضور میدانی دارند تا در صورت وقوع حادثه بتوانند سریعا اقدامات لازم را انجام دهند. 

  

دیدگاه شما در مورد : اولین برف پاییزی در بخش یانه سر بهشهر

اولین برف پاییزی در بخش یانه سر بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر