صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس راهداری راه و شهرسازی مازندران خبر داد

بارش شدید برف در محورهای مواصلاتی مازندران

رئیس راهداری راه و شهرسازی مازندران از بارش شدید برف در محورهای مواصلاتی مازندران خبر داد.

کد خبر : 14832

تاریخ انتشار : 14/08/1393 - 11:10


بارش شدید برف در محورهای مواصلاتی مازندران

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر؛ عباسعلی نجفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری درباره وضعیت جاده‌های استان پس از بارش برف و باران در حوزه استحفاظی استان مازندران با بیان اینکه بارش برف در همه محورهای استان قابل ملاحظه است، اظهار داشت: بارش برف در محور هراز، کندوان و سوادکوه به شدت در حال بارش است.

 

رئیس راهداری راه و شهرسازی مازندران با اعلام اینکه بارش برف در محور ساری به کیاسر نیز محسوس است، ادامه داد: بیش از 35 سانتیمتر برف در مسیرهای جاده‌ای استان به زمین نشست و همچنان نیز شاهد بارش برف هستیم.

 

این مسئول اضافه کرد: در مسیرهای فرعی استان نیز شاهد بارش شدید برف هستیم، بارش برف در مسیر اشکورد سبب بسته شدن این محور مواصلاتی فرعی شد که با اقدامات همکاران راهداری باز شد.

 

نجفی با بیان اینکه با وجود بارش برف، تردد در مسیرهای اصلی و فرعی استان مازندران در جریان است، ترافیک این استان را روان اعلام کرد و متذکر شد: همکاران راهداری در مسیرهای اصلی و فرعی برای جلوگیری از انسداد جاده‌ای حضور دارند.

 

رئیس راهداری راه و شهرسازی مازندران در پایان یادآور شد: رانندگان برای تردد در مسیرهای استان زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

 


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : بارش شدید برف در محورهای مواصلاتی مازندران

بارش شدید برف در محورهای مواصلاتی مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر