صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

قتل پیرزن بهشهری به خاطر جواهرات

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر مازندران، از شناسایی و دستگیری قاتلان پیرزن ۶۰ ساله به انگیزه سرقت جواهر آلات وی خبر داد.

کد خبر : 14814

تاریخ انتشار : 11/08/1393 - 13:06


قتل پیرزن بهشهری به خاطر جواهرات

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان بهشهر در پی کسب خبری مبنی بر کشف جسدی متعفن در خانه‌ای ویلایی در یکی از روستاهای حومه این شهرستان، سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند. 

ماموران با حضور در محل مورد نظر در بررسی‌های اولیه با جسد فاسد شده پیرزنی حدودا ۶۰ساله که با دست‌ها و پا‌ها و دهانی بسته در داخل خانه‌اش زندانی شده بود، مواجه شدند. 

سرهنگ سید محسن جعفری فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر در تشریح جزئیات این خبر با باشگاه خبرنگاران گفت: با توجه به نظریه پزشکی قانونی مبنی بر قتل این پیرزن در پی بسته بودن دست و پا‌هایش به علت گرسنگی و تشنگی، کارآگاهان پلیس آگاهی شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان را در دستور کار خود قرار دادند. 

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر تصریح کرد: کارآگاهان پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی دو زن به نام‌های "نازنین" ۴۶ ساله و "سودابه" ۴۷ ساله را که یکی از آن‌ها به عنوان پرستار خانگی برای کمک به پیرزن هر از چند گاهی به منزل مقتول رفت و آمد داشت را به عنوان مظنون اصلی قتل شناسایی و دستگیر کردند. 

سرهنگ جعفری با اشاره به کشف جواهر آلات و طلاجات سرقتی پیرزن در مخفیگاه مظنونان به قتل افزود : متهمان به قتل در بازجویی‌های اولیه منکر هر گونه ارتکاب جرمی شدند، اما با توجه به شواهد و قرائن موجود لب به اعتراف گشوده و به قتل پیرزن با هدف سرقت جواهرآلات و حبس وی در داخل منزلش اقرار کردند. 

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر خاطر نشان کرد: با تشریح صحنه قتل و پس از تشکیل پرونده متهمان به قتل برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند. 

  

دیدگاه شما در مورد : قتل پیرزن بهشهری به خاطر جواهرات

قتل پیرزن بهشهری به خاطر جواهرات

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر