صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

جمع‌آوری زباله‌های بازیافتی در آمل افزایش یافت

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل با اشاره به استقبال مردم از طرح جمع‌آوری زباله خشک، گفت: جمع‌آوری زباله‌های بازیافتی در آمل افزایش یافت.

کد خبر : 14715

تاریخ انتشار : 08/08/1393 - 09:17


جمع‌آوری زباله‌های بازیافتی در آمل افزایش یافت

به گزارش خط امید بهشهر _ به نقل از روابط عمومی شهرداری آمل، محمد للهی از اجرای طرح آموزش تفکیک زباله از مبدا در منطقه محروم این شهر و اهدای هدایا به اهالی خبر داد و بیان داشت: اجرای طرح تفکیک زباله‌ها از مبدا نقش به‌سزایی در ساماندهی زباله‌ها و کم کردن زباله دفنی و زیباسازی شهری دارد.

 

وی هدف از این کار را فرهنگ‌سازی و تلاش برای شناخت بیشتر دانش‌آموزان از جمع‌آوری و تفکیک زباله‌های تر و خشک عنوان کرد و افزود: تناژ مواد بازیافتی جمع‌آوری شده در شهر آمل به بیش از 30 تن رسیده که این افزایش چشمگیر به دلیل اطلاع‌رسانی از طریق بنـر، بروشور، پیامک، تیزر شهری و توزیع بروشور در بین شهروندان درباره نحوه فعالیت ایستگاه‌های ثابت و سیار جمع‌آوری زباله خشک با همکاری خوب مردم صورت گرفته و این روند در آینده نیز ادامه پیدا کند.

 

این مسئول تصریح کرد: لازمه موفقیت در اجرای تفکیک زباله از مبدا همکاری شهروندان است و اگر مردم زباله‌های خود را از مبدا تفکیک کنند، جمع‌آوری و انتقال آنها به محل دفن و یا مکان‌های بازیافت آسان‌تر خواهد بود که علاوه بر رعایت بهداشت محیط، زیبایی معابر را نیز به دنبال دارد.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : جمع‌آوری زباله‌های بازیافتی در آمل افزایش یافت

جمع‌آوری زباله‌های بازیافتی در آمل افزایش یافت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر