صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
طاهایی در یادواره شهدای عشرستاق

به روستاها در دولت نهم و دهم اقبال ویژه ایی صورت گرفت

استاندار مازندران گفت: در دولت نهم و دهم به روستا و عمران و آباداني در آن، اقبال بيشتري صورت گرفت.

کد خبر : 1468

تاریخ انتشار : 15/04/1392 - 23:30


به روستاها در دولت نهم و دهم اقبال ویژه ایی صورت گرفت

به گزارش خط امید ، سید علی اکبر طاهایی عصر شنبه در یادواره شهداي عشرستاق هزارجريب بهشهر با اشاره به اينكه برگزاری یادواره های شهدا بیانگر پایبندی مردم به اصول و ارزش های انقلاب و دفاع مقدس است، گفت: هر بار که یادواره ای در گوشه ای از کشور برگزار می شود ، یاس و نا امیدی دشمنان نظام اسلامی مضاعف مي شود.

وی  ادامه داد: انقلاب اسلامي كه به رهبري امام راحل و همراهي مردم مومن به ثمر رسيد، به بركت خون مطهر شهداي گلگون كفن و آگاهي بخشي علما بيدار دل بود.

استاندار مازندران، منطقه هزار جريب بهشهر را سامان علما بزرگ و برجسته دانست و بيان داشت: ستارگان گلگون كفن انقلاب اسلامي كه خالق حماسه هاي سترگ بودند، دين باوري و ولايت مداري را در مكتب اين عالمان نوراني آموختند.

طاهایی با اشاره به اينكه در دولت نهم و دهم به روستا و عمران و آباداني در آن، اقبال بيشتري صورت گرفت، مقاوم سازي خانه هاي روستايي، احداث جاده و بهسازي راه هاي روستايي، توسعه آب رساني و گاز رساني به روستاها  از جمله اين اقدامات ارزش مند عنوان كرد.

به گزارش مهر، استاندار مازندران پس از حضور در مراسم یادواره شهدا، با حضور در مسجد روستاي كرد محله بخش عشرستاق، ضمن ديدار با مردم، خانواده هاي شهدا و ايثار گران و علماء منطقه، در راستاي رفع برخي مشكلات اين روستا دستوراتي را صادر کرد.

در اين جلسه كه با حضور مديران شهرستاني و استاني برگزار شد، مسائل مربوط به تامين اعتبار جاده بين مزارع، آب شرب روستا، تامين اعتبار آسفالت جاده، اتخاذ تدابير جهت تامين علوفه دامي در زمستان، خريد گندم كشاورزان اين منطقه از سوي اداره غله استان و برخي از ديگر محورهاي عمراني روستاي كردمحله و منطه عشرستاق بررسي و از سوي استاندار در راستاي تسريع در انجام آن ها تاكيداتي صورت گرفت.

استاندار مازندران در ادامه با حضور در بقعه متركه بي بي زينب شهرستان گلوگاه، ضمن زيارت اين بقعه متبركه نسبت به تسريع در روند ساخت و ساز عمراني اين بقعه دستوراتي صادر کرد. 

  

دیدگاه شما در مورد : به روستاها در دولت نهم و دهم اقبال ویژه ایی صورت گرفت

به روستاها در دولت نهم و دهم اقبال ویژه ایی صورت گرفت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر