صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با ورود دستگاه ویندرو

کمپوست بهشهر یک قدم تا راه اندازی

امیدواریم که مسئولین شهرستان بهشهر همانگونه که در این سال های تحریم و کمبود اعتبارات مالی پروژه های عمرانی شهرستان را دست وپا شکسته به پیش برده اند با همکاری و هم اندیشی ، همت کنند و مشکل چند ساله مردم مظلوم شرق این شهرستان را حل کنند.

کد خبر : 14659

تاریخ انتشار : 07/08/1393 - 10:47


کمپوست بهشهر یک قدم تا راه اندازی

به گزارش خط امید بهشهر پروژه راه اندازی کارخانه کمپوست بهشهر با هدف حل معضل زباله شهرهای شرق مازندران علی الخصوص بهشهر در سال 87 با مشارکت 5 شهرداری بهشهر، خلیلشهر،رستمکلا، گلوگاه و نکا کلید خورد.

 

شورای سوم که روند احداث این کارخانه در زمان آن شروع شد تلاش زیادی کرد تا بتواند این پروژه را در زمان خود به پایان برساند اما این مهم محقق نشد.

 

پس از گذشت 6 سال از آیین پر شکوه کلنگ زنی این کارخانه تا کنون این کارخانه همچنان نا تمام باقی ماند تا این که مسئولین اعلام کردند با خریداری دستگاه ویندرو(همزن) این کارخانه آماده بهره برداری خواهد شد.

 

حمید آزموده شهردار بهشهر نیز با اعلام این که این دستگاه با هزینه ایی بالغ بر 18.6 میلیارد ریال در محل کارخانه مستقر شده است ابراز امیدواری کرد تا به زودی شاهد شروع به کار این کارخانه باشیم تا نارضایتی چندین و چند ساله مردم بهشهر در خصوص بوی بد ،آلودگی و نمای زشت دفن زباله در قسمت شرقی و ورودی بهشهر برطرف شود.

 

البته این نکته هم نباید فراموش شود که این دستگاه پس از 9 ماه از گمرک ترخیص شده است که به دلیل مسائل مالی در پرداخت گمرکی این کالا این اتفاق افتاد و 9 ماه به فرسوده تر شدن تجهیزات و ابنیه این کارخانه 6 ساله کمک کرده است.

 

محمد تقی نورزاد فرماندار بهشهر هم در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی در تیرماه امسال اعلام کرد 95 درصد کارخانه به اتمام رسیده است و امسال شاهد افتتاح این پروژه خواهیم بود.

 

اما شهردار بهشهردر گفتگو با ایرنا در اول آبان ماه گفت : با وجود تکمیل چرخه قطعات فیزیکی این کارخانه، فراهم نبودن زیرساخت هایی مانند محصور نبودن کارخانه کمپوست،آسفالت نبودن جاده دسترسی و همچنین لزوم احداث بناهای بخش تاسیسات واداری ، بهره برداری از این واحد در حال حاضر امکان پذیر نیست .

 

امیدواریم که مسئولین شهرستان بهشهر همانگونه که در این سال های تحریم و کمبود اعتبارات مالی  پروژه های عمرانی شهرستان را دست وپا شکسته به پیش برده اند با همکاری و هم اندیشی ، همت کنند و مشکل چند ساله مردم مظلوم شرق این شهرستان را حل کنند.

  

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 07 آبان 1393 - 11:25
  حامد

  سلام قابل توجه آندسته از دوستانی که می گفتند مهندس آزموده چکار می کند . گر صبر کنی زقوره حلوا سازی تازه این اولش هست اگر بگذارند بهشهر گلستان می شود

  5 0
دیدگاه شما در مورد : کمپوست بهشهر یک قدم تا راه اندازی

کمپوست بهشهر یک قدم تا راه اندازی

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر