صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دبير هيات عالي نظارت بر انتخابات شوراهای مازندران :

ابطال برخی از صندوق های رای شورا / بررسي به اعتراضات تا 24 تير ادامه دارد

دبير هيات عالي نظارت بر انتخابات چهارمين دوره اسلامي شوراهاي مازندران در خصوص ابطال برخي از صندوق هاي راي در استان گفت: با بررسي هاي صورت گرفته ممكن است برخي از صندوق هاي راي ابطال شود.

کد خبر : 1455

تاریخ انتشار : 14/04/1392 - 18:25


ابطال برخی از صندوق های رای شورا / بررسي به اعتراضات تا 24 تير ادامه دارد

به گزارش خط امید،دبير هيات عالي نظارت بر انتخابات چهارمين دوره اسلامي شوراهاي استان گفت : آنچه كه بر اساس قانون وجود دارد وظيفه رسيدگي به شكايت كانديداهاست كه در حال حاظر اعتراضات كانديداها در دبيرخانه هيات نظارت استان در حال بررسي است .

قاسم احمدي لاشكي در گفتگو با خبرنگار ما افزود : دست ما هم واقعا بسته است و آنهم بدليل بند 3 ماده 25 قانون شوراها مي باشد كه در خصوص سكونت راي دهندگان مي باشد  اما مشاهده شد كه در برخي از حوزه ها بالاي 110 درصد شركت كننده داشتيم كه نشان دهنده آنست كه برخي از افراد از جاهاي ديگر آمدند .

نماينده شهرستان هاي نوشهر و چالوس تاكيد كرد : افراد غيربومي كه در حوزه هاي ديگر راي دادند شناسايي آنها امروز براي ما مشكل است و ما هم شرمنده ايم و قبول داريم كه يك فعل شايد خواسته يا شايد هم ناخواسته به جهت تخلف وجود دارد .

وي يادآور شد : قانون در اين خصوص شفاف نيست و به جهت اينكه كارت شهروندي و يا مكانيزمي كه بتوان شناسايي كرد افراد ساكن آن شهر يا روستا هستند را نداريم و در هيچ كجا از ايران اين بند بطور كامل اجرا نشد .

احمدي تصريح كرد : اينكه دخل و تصرف ها وجود داشته باشد ، در شمارش آراء دقت لازم انجام نشده و خريد و فروش آرايي كه صورت گرفت بخواهند بطور مستند به ما بدهند ما آنها را بررسي مي كنيم .

دبيرهيات عالي نظارت استان گفت : بررسي به اعتراضات كانديداها  تا تاريخ 24 تير ادامه خواهد داشت و در خصوص بررسي به اين اعتراضات جاي شكي وجود ندارد .

عضو كمسيون آموزش مجلس از دبيرخانه هيات عالي نظارت استان بخاطر زحمات شبانه روزي  تشكر كرد و گفت : ناظر همه ما خداست و آخرت خود را بخاطر دنيا ديگران نمي فروشيم و وظيفه خود را انجام خواهيم داد .

نماينده نوشهر و چالوس در مجلس با بيان اينكه بند 3 ماده 25 شفاف نيست گفت : ما نمي توانيم در اين موضوع دقيق عمل كنيم و اين مسئله در زمان اجرا انتخابات بايد توسط فرماندارن دقت بيشتري مي شد تا اتفاقاتي ناخوشايند رخ ندهد .

احمدي در پایان در خصوص ابطال برخي از صندوق هاي راي  در استان اشاره كرد و گفت : با بررسي هاي صورت گرفته ممكن است برخي از صندوق هاي راي ابطال شود و يا در راي شماري هاي مجدد تغييراتي در منتخبين بوجود بيايد .


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : ابطال برخی از صندوق های رای شورا / بررسي به اعتراضات تا 24 تير ادامه دارد

ابطال برخی از صندوق های رای شورا / بررسي به اعتراضات تا 24 تير ادامه دارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر