صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

همایش هم‌ اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر و روستای بهشهر برگزار شد

بعدازظهر امروز همایش هم‌اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر و روستای بهشهر برگزار شد

کد خبر : 1454

تاریخ انتشار : 14/04/1392 - 00:42


همایش هم‌ اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر و روستای بهشهر برگزار شد

به گزارش خط امید، احمدعلی مقیمی بعدازظهر امروز در همایش هم‌اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر و روستای بهشهر ، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون 28 انتخابات در ایران برگزار شد یعنی به طور میانگین هر 15 ماه یک انتخابات، و هر کدام بهتر و باشکوه‌تر از قبلی بود.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس افزود: انتخابات 92 که برای نخستین‌ بار تجمیع دو انتخابات بزرگ ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی بود و البته در برخی حوزه‌های انتخابیه انتخاب نمایندگی مجلس را هم داشتیم، بار دیگر هوشمندی و هم‌اندیشی و عزت و اقتدار ملی جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان ثابت کرد.

عضو خانه ملت از نقش مهم رهبری در برگزاری انتخابات باشکوه به ویژه انتخابات 92 گفت و اینکه، این نقشِ بی‌بدیل، کمتر تبیین و تحلیل می‌شود.

احمد علی مقیمی با بیان اینکه معمولاً انتقال قدرت به خودی خود تشنج‌ آفرین است، تصریح کرد: با اینکه انتقال قدرت در این دوره از جناحی به جناحی دیگر بود اما ایران با هنرنمایی و درایت ولایت‌ فقیه این انتقال را به خوبی انجام داد.

وی همچنین از حساسیت نظام در توجه به اصل امانتداری و صیانت از آرای مردم و رعایت حق‌الناس گفت و خاطرنشان کرد: حدود 400 هزار رای فاصله زیادی تا کشیده شدن انتخابات به دور دوم نبود اما همانند گذشته از آرای مردم صیانت شد و بار دیگر ادعاهای مدعیان مبنی بر تقلب در انتخابات گذشته را رد کرد.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به منتخبان مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستای بهشهر، گفت: تکلیف خود را در برابر این سئوال که" خود را برای شورا می‌خواهید یا شورا را برای خود"مشخص کنید، اختیارات و محدودیت‌های خود را بشناسید، از قوانین و دستورالعمل‌ها و کارهایی که شوراهای قبلی انجام دادند مطلع شوید، فعالیت‌های خود را منحصر به خدمات عمومی نکنید، برای ایجاد اشتغال، استفاده از نقش زنان در آگاهی‌ بخشی به جامعه همچنین تلاش برای کاهش آسیب‌های اجتماعی، برنامه‌ریزی کنید.

مقیمی در پایان گفت: هر عضو شورا برای موفقیت در کارها باید با امام جمعه، نماینده و فرماندار شهرستان خود هماهنگ باشد.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : همایش هم‌ اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر و روستای بهشهر برگزار شد

همایش هم‌ اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر و روستای بهشهر برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر