صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
علیزاده در آیین معارفه امام جمعه جدید بهشهر

حجت الاسلام جباری شخصیتی فاضل و تاثیر گذار است+تصویر حکم امام جمعه

معاون سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: حجت الاسلام سید عربعلی جباری شخصیتی فاضل،الگوی اخلاق و تاثیر گذار است.

کد خبر : 14497

تاریخ انتشار : 03/08/1393 - 10:57


حجت الاسلام جباری شخصیتی فاضل و تاثیر گذار است+تصویر حکم امام جمعه

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر آیین معارفه امام جمعه جدید شهرستان بهشهر با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم علیزاده معاون سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور حجت السلام والمسلمین انتظاری مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری استان مازندران و مسئولین ادارات و تعدادی از خانواده شهدا در ساختمان فرمانداری بهشهر برگزار شد.

 

حجت السلام والمسلمین ابوالقاسم علیزاده در این آیین گفت : امروز بیش از 800 نمازجمعه در کشور برگزار می شود که بزرگترین کانون قدرت و اقتدار محسوب می شود. این سرمایه بزرگی است که در کشور وجود دارد و باید برای حفظ این سرمایه تلاش و کوشش فراوانی کرد.

 

علیزاده گفت : بهشهر به دلیل پیشینه ایی که در علم وفقاهت دارد در کشور مطرح است ، باید برای حفظ میراث شخصیتی حضرت آیت الله جباری امام جمعه فقید بهشهر در این شهرستان همه مسائل در نظر گرفته می شد که همه این جریانات توسط روح پرفتوح خود آیت الله جباری (ره) هدایت می شد از این به بعد نیز همین گونه خواهد بود.

 

معاون سیاسی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور افزود: حجت الاسلام سید عربعلی جباری که شخصیتی فاضل،الگوی اخلاق و تاثیر گذار است و از محضرحضرت آیت الله العظمی هاشم آملی و آیت الله العظمی جوادی آملی بهره مند شدند از سوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور به عنوان امام جمعه جدید شهرستان بهشهر منصوب می شوند.

 

حجت الاسلام والمسلمین سید عربعلی جباری امام جمعه جدید شهرستان بهشهر نیز در سخنانی گفت : در پرتو حسن سیاست ریاست ها تداوم پیدا می کند اگر سوء سیاست باشد ریاست ها تداوم پیدا نخواهد داشت.

 

امام جمعه بهشهر خطاب به مسئولین شهرستان گفت : برای حسن سیاست باید چند نکته را رعایت کرد که یکی از این نکته ها این است که وقتی حرف می زنیم با صداقت باشد مسئول یک اداره باید با خودش ،کارمندش و مردم صادق باشد ، نکته دیگری که باید در نظر داشته باشیم این است که اگر وعده ایی به مردم می دهیم وعده سر خرمنی نباشد وعده صادقانه باشد.

 

سید عربعلی جباری ادامه داد : ملاک دیگر حسن سیاست این است که امانت را درست به صاحبان اصلیش تحویل دهیم و کاری نکنیم که شرمنده امام زمان (عج) و نماینده برحقش مقام معظم رهبری شویم،و همچنین یک مسئول باید دست پاک داشته باشد تا ریاستش تداوم پیدا کند.

 

در انتهای این مراسم حجت السلام والمسلمین انتظاری مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری استان مازندران حکم امامت جمعه حجت الاسلام والمسلمین سید عربعلی جباری را قرائت و به وی ابلاغ کرد که در این حکم سید عربعلی جباری به مدت سه سال امام جمعه بهشهر منصوب شد.

 

به گزارش خط امید بهشهر پس از برگزاری مراسم معرفه امام جمعه جدید شهرستان مردم ولایتمدار بهشهر با حضور مقابل ساختمان فرمانداری این شهرستان به استقبال امام جمعه جدید آمده و وی را تا مصلی جمعه همراهی کردند.

 

  

  

دیدگاه شما در مورد : حجت الاسلام جباری شخصیتی فاضل و تاثیر گذار است+تصویر حکم امام جمعه

حجت الاسلام جباری شخصیتی فاضل و تاثیر گذار است+تصویر حکم امام جمعه

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر