صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر تاکید کرد

برگزاری جلسه شورای اداری در روستاها به شناخت مشکلات کمک می کند

فرماندار بهشهر در جلسه شورای اداری شهرستان گفت : ما تاکنون به بیشتر روستاها رفتیم و از نزدیک مشکلات مردم را دیده و از زبان آنها شنیده ایم.

کد خبر : 14496

تاریخ انتشار : 01/08/1393 - 19:11


برگزاری جلسه شورای اداری در روستاها به شناخت مشکلات کمک می کند

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر جلسه شورای اداری شهرستان بهشهر با حضور  مدیران دستگاهها، فرماندهان نیروی انتظامی و امنیتی و سپاه ناحیه شهرستان بهشهر ، تعدادی از خانوادههای معظم شهدا و اعضای شورای اسلامی بخش یانه در روستای غلامی از بخش یانه سر برگزار شد.

 

 محمد تقی نورزاد فرماندار بهشهر در این جلسه گفت : وظیفه ی ما بود که جلسه شورای اداری را به اینگونه در منطقه داشته باشیم چراکه همه ی ما می دانیم آنچیزی که برای ما می ماند اعمال و کارهایی است که برای مردم انجام می دهیم.

 

نورزاد با بیان اینکه ما در سال بالغ بر ده جلسه شورای اداری داریم که بنا داریم هر جلسه در یک منطقه و روستا برگزار کنیم افزود : ما تاکنون به بیشتر روستاها رفتیم و از نزدیک مشکلات مردم را دیده و از زبان آنها شنیده ایم و تا انجایی که از دستمان بر می آمد کوتاهی نکردیم.

 

وی گفت : ما در منطقه چند موضوع و مشکل اصلی داریم که یکی از آنها بحث راه و جاده است چون اگر جاده نباشد امکانات و خدمات نیز نخواهد بود بنا براین تمام سعی و تلاش ما این است که از اعتبارات ملی در این قسمت ها استفاده کنیم چون اعتبارات استانی ما محدود است و بدون پول هم نمی شود کار اجرایی انجام داد. اعتباراتمان کم است اما ایمانمان را از دست نمی دهیم و مشکلات را برطرف می کنیم و می سازیم حتی اگر قطره  قطره باشد.

 

حسین نجفی بخشدار بخش یانه سر نیز در سخنانی با بیان اینکه منطقه هزارجریب محروم است و روستای غلامی محروم تر ادامه داد : در عرصه ی مخابرات دچار مشکات جدی هستیم که با وقعوع بارش شدید اخیر و جاری شدن سیل کلیه تلفن های ما قطع شد به همین جهت بحث قطعی مخابرات دغدغه ی اصلی ما هست.

 

نجفی افزود : خوشبختانه مدیریت آبفای منطقه در حوزه ی بخش یانه سر، هم تبلور واژه ی مدیریت جهادی است و هم مدیریت تدبیر و امیدی است. علاوه بر اینکه تدبیر دارند نسبت به امکانات محدود مردم را نا امید نمی کنند اگر شده قرض هم کنند کار ما را پیش می برند از این جهت تقدیر و تشکر ویژه ای داریم.

 

بخشدار یانه سر ادامه داد : در حدود  5 کیلومتر جاده است که آسفالت نیست و نیازمند است تدبیری اندیشیده شود چون تعداد خانواده های زیادی از حدود 5-6 روستای بخش ما از این جاده تردد می کنند و در تابستان نیز گرد و خاک شدید و در زمستان هم بحدی این جاده گل می شود که حتی با ماشین های شاس بلندبه سختی می توان از آن عبور کرد و احتمال واژگونی ماشین است.

 

حسین نجفی در پایان از ادارتی مانند جهاد کشاورزی در بحث جاده های کشاورزی ، اداره ی راه ، پرسنل اداره ی برق و در نهایت از استانداری و نماینده محترم شهرستان تشکر کرد. 

  

دیدگاه شما در مورد : برگزاری جلسه شورای اداری در روستاها به شناخت مشکلات کمک می کند

برگزاری جلسه شورای اداری در روستاها به شناخت مشکلات کمک می کند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر