صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فروش زمین هم مشکل نساجی را حل نکرد

تجمع کارگران بازنشسته مقابل استانداری مازندران

وی به مراجعه مکرر خود و دیگر کارگران بازنشسته نساجی برای دریافت مطالبات به بانک ملی مازندران اشاره کرد و اظهار داشت : بانک ملی مازندران پاسخگو نیست و ما در کلاف سردرگمی قرار گرفتیم ...

کد خبر : 14484

تاریخ انتشار : 01/08/1393 - 12:41


تجمع کارگران بازنشسته مقابل استانداری مازندران

به گزارش خط امید بهشهر _  کارگران بازنشسته نساجی مازندران مقابل استانداری مازندران تجمع کردند و اعتراض آرام خود را به گوش مدیران ارشد استان رساندند .

 

بیش از 150 کارگر بازنشسته نساجی مازندران برای چندمین بار متوالی در سال‌جاری مقابل استانداری مازندران تجمع نمودند.

 

بازنشستگان نساجی از استاندار مازندران و مسئولان استان خواستار پیگیری برای دریافت مطالبات خوبش از این مجموعه هستند.

 

بازنشستگان نساجی مازندران که در این تجمع اعتراض آمیز حاضر شدند ، با یادآوری اینکه قرار بود بر اساس تعهد مسئولان استان، بخشی از مطالبات آنها از این کارخانه با فروش سهام نساجی به بانک ملی پرداخت شود، خواستار پیگیری مسئولان استان در این زمینه شدند .

یکی از کارگران بازنشسته به شمال نیوز گفت : دیگر داریم مطمئن می شویم از چاله به چاه افتادیم و با فروش زمین نساجی باز هم مشکلاتمان حل نشد و از طرفی زمین هم از دست رفت !

 

وی به مراجعه مکرر خود و دیگر کارگران بازنشسته نساجی برای دریافت مطالبات به بانک ملی مازندران اشاره کرد و اظهار داشت : بانک ملی مازندران پاسخگو نیست و ما در کلاف سردرگمی قرار گرفتیم .

 

 یکی دیگر از کارگران بازنشسته هم گه چند فبص پرداخت نشده برق و گاز همراهش بود گفت : اگز قرار بود مطالبات ما پرداخت نشود چه نیازی به فروش زمین کارخانه بود ؟

 

این کارگر بازنشسته خواستار حل سریع مشکلات و پرداخت مطالبات شد و افزود : استاندارمازندران  و فرماندار قائم شهر تا بحال فقط شعار دادند و حالا ما ماندیم و قبوض پرداخت نشده و فرزندانی که پول پرداخت شهریه دانشگاهشان را هم نداریم .


منبع : شمال نیوز

Errn : 003

در حال حاضر مشکلی در رابطه با تنظیمات بانک اطلاعاتی وجود دارد!!!

لطفا دقایقی دیگر سعی کنید.

باتشکر.

Site Admin