صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رییس دادگستری شهرستان بهشهر

قانون اساسی شالوده اساسی نظام است

علی کیانی چلمردی گفت : قانون اساسی شالوده اساسی نظام است و دادخواهی را حق مسلم مردم میداند.

کد خبر : 14343

تاریخ انتشار : 26/07/1393 - 10:18


قانون اساسی شالوده اساسی نظام است

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، اعضای شورای اسلامی به همراه حمیدآزموده شهردار بهشهر با علی کیانی چلمردی رییس جدید دادگستری این شهرستان دیدار کردند.

 

علی کیانی چلمردی رییس جدید دادگستری شهرستان بهشهر در این دیدار گفت : ژرف اندیشی ونواندیشی در قانون اساسی جمهوری اسلامی نشان از الهام گرفتن این قانون از قرآن و اسلام می باشد.

 

رییس دادگستری شهرستان بهشهر افزود : قانون اساسی شالوده اساسی نظام است و  دادخواهی را حق مسلم مردم میداند و در تمام سیستمهای حکومتی مبتنی بر تفکیک قوا این رسیدگی به دادخواهی را بر عهده قوه قضائیه نهاده است.

 

کیانی در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد : با تعامل و همکاری بیشتر این دو نهاد ، شهرداری مسیر پیشرفت و تعالی را به نحو مطلوب میتواند طی نماید و با توجه به اهمیت نقش و جایگاه مدیریت شهری حمایت قاطع خود از اجرای قانون در مجموعه شهرداری را اعلام میداریم.

 

حمیدآزموده شهردار بهشهر نیز دراین نشست  ضمن تبریک و آرزوی موفقیت در انتصاب جدید رییس دادگستری با اشاره به اینکه توجه به حقوق شهروندی و رعایت ضوابط مديريت شهري توامان ، مد نظر شهرداری می باشد گفت: نوع نگرش دستگاه قضا به رویکرد و عملکرد شهرداری در اجرای بهینه برنامه های مدیریت شهری بسیار موثر بوده و  با چنین تعاملاتی شهرداری می تواند خدمتی صادقانه و بی منت را برای شهروندان داشته باشد چرا که امنیت شهروندان و حفظ منزلت شهرداری جزو مولفه های مهم مدیریتی می باشد.

 


شهردار بهشهر در ادامه به وجود قانون شهرداری ها اشاره کرد و گفت : لازم است برای انجام اصولی اقدامات از ظرفیت های قانونی به منظور افزایش اختیارات شهرداری استفاده شود که در این راستا مدیریت شهری برای دریافت قواعد و قوانین شهری و اجرای آن در بطن جامعه به تعامل دستگاه قضاء نیاز داشته تا نتیجه درستی را به جامعه شهری ارائه کند.

 

به گزارش خط امید بهشهر علی کیانی چلمردی که پیش از ریاست دادگستری گلوگاه را بر عهده داشت چندی پیش طی حکمی به عنوان ریاست دادگستری بهشهر منصوب شد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : قانون اساسی شالوده اساسی نظام است

قانون اساسی شالوده اساسی نظام است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر