صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

افتتاح مرکز تخصصی درمانی جمعیت هلال احمر در شهرستان بهشهر

مرکز تخصصی درمانی جمعیت هلال احمر در شهرستان بهشهر به بهره برداری رسید.

کد خبر : 14311

تاریخ انتشار : 24/07/1393 - 09:52


افتتاح مرکز تخصصی درمانی جمعیت هلال احمر در شهرستان بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر؛ روز چهارشنبه در آیین افتتاحیه این مرکز فرماندار بهشهر در سخنانی با تقدیر از خدمات هلال احمر استان در دو حادثه سیل ویرانگر این شهرستان گفت : خدمات جمعیت هلال احمر در حادثه سیل شهرستان بهشهر به گفته بسیاری از مسئولان ارشد کشوری و استانی مصداق بارز مدیریت جهادی بود.

 

وی با بیان اینکه مازندران استانی حادثه خیز است گفت : با توجه به این مسئله مهم باید گفت اقدامات زیرساختی بسیار خوبی به منظور کاهش خسارات ناشی از این حوادث در استان و همچنین شرق مازندران انجام شده که شایسته تقدیر است.

 

' نورزاد ' راه اندازی مرکز تخصصی درمانی جمعیت هلال احمر در شهرستان بهشهر را فرصت مناسبی برای ارائه خدمات بیشتر و موثرتر به شهروندان عنوان کرد و از اهتمام مسئولان هلال احمر استان به شرق مازندران قدردانی کرد.

 

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین جباری، امام جمعه موقت شهرستان بهشهر نیز با تقدیر از خدمات شبانه روزی امدادگران جمعیت هلال احمر استان گفت:حضور مستمر و شبانه روزی امدادگران جمعیت هلال احمر در طول محورهای مواصلاتی استان مایه آرامش واطمینان خاطر مسافران و گردشگران استان است. 

 

وی خدمت رسانی اعضای هلال احمر به مردم را مصداق باقیات و صالحات عنوان کرد و بر توسعه و ترویج این فرهنگ تاکیدکرد.

 

در بخش دیگری از این مراسم دکتر ' علیخانی' مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر نیز در سخنانی گفت : مازندران یکی از استانهای محوری در مقوله امداد و نجات است و براین اساس توسعه زیرساختهای بهداشتی و درمانی این استان در دستورکار جمعیت هلال احمر قراردارد.

 

وی افزود : معتقدیم از همه ظرفیت های موجود باید در راستای توسعه و تجهیز زیرساخت های مورد نیاز استفاده شود و تحقق اولویت های استان مازندران همواره مورد حمایت و مساعدت جمعیت هلال احمر کشور است.

 

دکتر علیخانی ، پاسخگویی به موقع به فوریت های بهداشتی و درمانی مردم را یکی از برنامه های معاونت بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر عنوان کرد و افزود:باید با برنامه ریزی درست طوری عمل کنیم که خسارات ناشی از حوادث به حداقل برسد .

 

وی همچنین اعتماد مردم را بزرگترین سرمایه جمعیت هلال احمر عنوان کرد و گفت:خدمت هر چه بیشتر به مردم قدرشناس ایران اسلامی و تلاش برای بهبود کیفیت زندگی آنان وظیفه مسئولان و حق مردم است.

 

در ابتدای این مراسم ' مهدی ولی پور' مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران نیز در سخنانی با ارائه گزارشی از برنامه های هلال احمر استان برای توسعه خدمات بهداشتی و درمانی گفت : راه اندازی سه مرکز درمانی تخصصی در شهرستانهای بهشهر، بابل و تنکابن در دستورکار جمعیت هلال احمر استان قرار داشت که امروز شاهد افتتاح رسمی مرکز درمانی بهشهر هستیم.

 

وی افزود : برای راه اندازی مرکز درمانی بهشهر که با محوریت ارائه خدمات درمان تخصصی چشم فعالیت خواهد کرد بیش از ده میلیارد ریال هزینه شده است. 

 

ولی پور گفت : این مرکز مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات موردنیاز چشم پزشکی است و در این مرکز خدمات واکسیناسیون حجاج نیز ارائه می شود.

 

وی با تقدیر از حمایت های مسئولین شهری بهشهر به ویژه فرماندار این شهرستان تصریح کرد : با افتتاح این مرکز شهروندان شرق مازندران می توانند خدمات موردنیاز خود را در حوزه چشم پزشکی از این مرکز تخصصی دریافت نمایند.

 

وی همچنین توسعه و تجهیز تیمهای درمان اضطرار را یکی از برنامه های مهم جمعیت هلال احمراستان در حوزه بهداشت و درمان دانست و گفت : راه اندازی مرکز تخصصی فیزیوتراپی و ارائه خدمات توانبخشی از برنامه های دیگر ما برای مرکز درمانی بهشهراست که امیدواریم در آینده نزدیک شاهد آغاز عملیات اجرایی آن باشیم.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : افتتاح مرکز تخصصی درمانی جمعیت هلال احمر در شهرستان بهشهر

افتتاح مرکز تخصصی درمانی جمعیت هلال احمر در شهرستان بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر