صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

امنیت سرمایه‌گذاران خارجی در مازندران تامین می‌شود

استاندار مازندران با تاکید بر ارتقا سرمایه گذاری در استان، گفت: امنیت سرمایه گذاران خارجی در مازندران تامین می شود.

کد خبر : 14271

تاریخ انتشار : 23/07/1393 - 09:56


امنیت سرمایه‌گذاران خارجی در مازندران تامین می‌شود

به گزارش خط امید بهشهر _  ربیع فلاح جلودار در جمع خبرنگاران رسانه های مختلف کویت در فرمانداری بابل با اعلام اینکه صلح پایدار و همسایگی مسالمت آمیز سیاست اصلی دولت تدبیر و امید است، اظهار کرد: امنیت سرمایه گذاران خارجی را تامین می کنیم.
وی با اشاره به ضرورت گسترش و توسعه همکاری های اقتصادی بین کشورهای اسلامی و همسایه افزود: امروز ایران به عنوان یکی از امن ترین کشورهای جهان می تواند پذیرای سرمایه گذاران باشد.

 

استاندار مازندران تصریح کرد: قوانین مربوط به حمایت از سرمایه گذاران خارجی در ایران توسط مجلس شورای اسلامی تصویب شده و بسیار شفاف و روشن است و سرمایه گذاران با اطمینان می توانند در حوزه های مختلف سرمایه گذاری کنند.

 

فلاح با اعلام اینکه دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را برای برقراری آرامش و امنیت در جامعه فراهم کرده است، تاکید کرد: هر گونه موانعی در راه سرمایه گذاری در چهارچوب قانون در اسرع وقت بر طرف می شود.

 

وی بیان کرد: هیچ مشکلی برای گسترش روابط  اقتصادی و سرمایه گذاری با کویت وجود ندارد.

 

در این نشست خبری  خبرنگاران و تهیه کنندگان شبکه الرأی، روزنامه الرأی، روزنامه الانبا، خبرگزاری کونا، شبکه العداله، روزنامه الوطن، روزنامه الکویتیه، روزنامه النهار، روزنامه کویت تمایمز، مجله العربی، تلویزیون کویت، روزنامه القبس، روزنامه السیاسه و روزنامه الکویتیه به طرح سئوالات خود پرداختند.

 

در پایان این نشست موافقت نامه سرمایه گذاری بین استانداری مازندران و سرمایه گذار کویتی به امضا رسید.

 

بر اساس این تفاهم نامه جاسم اشکنانی ریاست هئیت مدیره شرکت کوثر ناب متعهد شده تادر زمینه طراحی، مهندسی و اجرای پروژه های عمرانی، طراحی، احداث و سرمایه گذاری در حوزه انرژی نفت، گاز و پتروشیمی، تاسیس و بهره برداری از مجتمع های تفریحی- گردشگری و گردشگری سلامت، دهکده سلامت و احداث مجتمع های گردشگری، تله کابین، اسکله، جزایر مصنوعی و تاسیسات گردشگری دریایی اقدامات لازم را صورت دهد.
بر اساس این توافقنامه، طراحی، احداث و بهره‌ برداری از طرح‌ها و پروژه‌ های سرمایه‌گذاری در حوزه‌های گردشگری، گردشگری سلامت، دریافت مجوزهای قانونی و ضمانت نامه ها و تامین مالی فعالیت های مصوب، معرفی سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی جهت انجام سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف اقتصادی با رعایت قوانین و مقررات از جمله تعهدات شرکت کوثر ناب است.

 

این تفاهم نامه در راستای سند چشم اندار 1404 و اجرای مفاد قانون برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور در نیل به توسعه پایدار و بهبود فرآیند تولید و توسعه اشتغال و با توجه به نامگذاری سال 1393 به نام فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی مقام معظم رهبری و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید، به امضا علی احسانی معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری مازندران و سرمایه گذار کویتی جاسم اشکنانی ریاست هیئت مدیره شرکت کوثر ناب رسیده است.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : امنیت سرمایه‌گذاران خارجی در مازندران تامین می‌شود

امنیت سرمایه‌گذاران خارجی در مازندران تامین می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر