صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در پی بی توجهی مسئولان به بزرگ ترین بخش مازندران/

تلاش کیاسری ها برای شهرستان شدن/مرکز استان رو به تقلیل

امام جمعه کیاسر با اشاره به اینکه بخش چهاردانگه سه دهستان با جمعیت حدود ۵۰ هزار نفر زیر پوشش دارد و هر دهستان قابلیت بخش شدن را دارد، خواستار استقرار فرمانداری در بخش چهاردانگه ساری شد.

کد خبر : 14215

تاریخ انتشار : 22/07/1393 - 09:53


تلاش کیاسری ها برای شهرستان شدن/مرکز استان رو به تقلیل

به گزارش خط امید بهشهر یوسف‌علی تیموری در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: منطقه چهاردانگه بزرگ ترین بخش مازندران دارای 95 روستا و بالغ بر 50 هزار نفر جمعت بوده و قابلیت شهرستان شدن را دارد.

وی با اشاره به اینکه بخش چهاردانگه از سه دهستان تشکیل شده و هر دهستان قابلیت بخش شدن را دارد، خواستار استقرار فرمانداری در بخش چهاردانگه ساری شد.

امام جمعه شهر کیاسر به مشکلات راه مواصلاتی ساری - سمنان اشاره کرد و گفت: متاسفانه بهداشت و درمان بخش چهاردانگه ساری نیز با مشکل عدیده ای مواجه است.

وی از وجود 320 کیلومتر راه مواصلاتی در بخش چهاردانگه ساری اشاره کرد و گفت: هنوز نیمی از این راه ها در روستاهای بخش چهاردانگه آسفالت نیست.

تیموری، زباله را از معضلات بخش چهاردانگه یاد کرد و گفت: متاسفانه زباله شهرستان ساری در منطقه پشت کوه چهاردانگه تخلیه و شیرابه آن به داخل چشمه و رودخانه بخش چهاردانگه جاری می شود.

وی، با بیان اینکه بیکاری یکی از بزرگ ترین معضل مردم منطقه چهاردانگه و شهر کیاسر محسوب می شود، افزود: دولت تدبیر و امید می تواند با توسعه کشاورزی و دامپروری مشکل بیکاری منطقه را برطرف کند.

امام جمعه کیاسر با اعلام اینکه توسعه پایدار با توسعه روستاها امکان پذیر است، تصریح کرد: بخش چهاردانگه 95 روستا دارد و با تقویت زیرساخت های روستایی، بیکاری منطقه کاهش می یابد.

گفتنی است ، شهرستات های سوادکوه شمالی، سیمرغ و کلاردشت که آخرین شهرستان های استان مازندران هستند، جمعیتی کمتر از کیاسر دارند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : تلاش کیاسری ها برای شهرستان شدن/مرکز استان رو به تقلیل

تلاش کیاسری ها برای شهرستان شدن/مرکز استان رو به تقلیل

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر