صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/ با شروع فصل تابستان

افتتاحيه كلاس هاي طرح اوقات فراغت در بهشهر برگزار شد

به همت اداره تبليغات اسلامي بهشهر و با شروع فصل تابستان، افتتاحيه كلاس هاي طرح اوقات فراغت برگزار شد.

کد خبر : 1418

تاریخ انتشار : 11/04/1392 - 09:35


افتتاحيه كلاس هاي طرح اوقات فراغت در بهشهر برگزار شد

به گزارش خط اميد بهشهر، حجت الاسلام سيد محمد بابايي رييس اين اداره  در اين مراسم گفت: اوقات فراغت هم جزئي از عمر ماست و بايد برنامه ريزي مناسب براي آن داشته باشيم.

وي افزود: همه تلاش دشمن بر اين است تا اوقات فراغت را با سايت، اينترنت، ماهواره و... پركند و ما بايد با بالا بردن سطح آگاهي با استفاده از اساتيد حوزوي و برگزاري كلاس هاي گفتماني و متنوع، برنامه ريزي مناسب فرهنگي و ديني براي دانش آموزان داشته باشيم.
بابايي تصريح كرد: ساماندهی کودکان، جوانان و نوجوانان در قالب هسته های فرهنگی جوان و بوستان های معرفت از مهم ترین برنامه های ما در فصل تابستان است.
فرمانده سپاه ناحيه بهشهر نيز در سخناني گفت: دشمن با برنامه ريزي منسجم براي حمله بر فكر و ايده هاي جوانان ما وارد شده است و در گام اول بايد آسيب ها شناسايي شود تا با آن مقابله شود.
سرهنگ شعبانعلي حيدريان افزود: برخي از برنامه ها و تهديدهاي دشمن، محسوس و برخي نامحسوس هستند و براي هر يك از اين تهديدها بايد با برنامه ريزي اصولي وارد شويم.
وي تصريح كرد: طرح اوقات فراغت نيز زا جمله برنامه هاي مفيد و سازنده در جهت رشد و تعالي دانش آموزان است كه با برنامه ريزي مفيد فرهنگي، اجتماعي و ديني نقش بسزايي در مقابله با تهديدهاي مختلف دشمن دارد.

افتتاحیه طرح اوقات فراقت

 

 

افتتاحیه طرح اوقات فراقت 

  

دیدگاه شما در مورد : افتتاحيه كلاس هاي طرح اوقات فراغت در بهشهر برگزار شد

افتتاحيه كلاس هاي طرح اوقات فراغت در بهشهر برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر