صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در مسابقات جهانی کشتی آزاد ناشنوایان

کسب دو مدال طلا تیم ملی کشتی توسط قهرمانان بهشهری

ورزشکاران ناشنوای بهشهری در مسابقات کشتی آزاد ناشنوایان جهان دو مدال طلا برای ایران کسب کردند.

کد خبر : 14156

تاریخ انتشار : 20/07/1393 - 09:49


کسب دو مدال طلا تیم ملی کشتی توسط قهرمانان بهشهری

به گزارش خبرنگار ورزشی خط امید بهشهر ، ظهر شنبه در زیر بارش شدید باران مراسم استقبال از حمیدررضا کنعانی کشتی گیر وزن 58 کیلو گرم کشتی آزاد رقابت های نوجوانان ناشنوای جهان که مدال طلا را کسب کرد و محمد کنعانی وی در پارک ملت بهشهر برگزار شدو تا منزلشان همراهی شدند.

 

در مسابقات جهانی کشتی آزاد ناشنوایان که در کشور ارمنستان در شهر ایروان برگزار شد حمید رضا کنعانی در وزن 58 کیلوی کشتی آزاد ناشنوایان توانست با شکست کشتی گیران قدرتمند کشور روسیه و اکراین به فینال راه پیدا کند وبا شکست حریف قدرتمند ترکیه به مدال طلا دست یافت.

 

محمد جواد یوسفی دیگر کشتی گیر ناشنوای بهشهری است که در این رقابت ها در هفته گذشته موفق به کسب مدال طلای این رقابت ها شد.

 

مصطفی رجبی رییس اداره بهزیستی شهرستان بهشهر با بیان اینکه توانمندی و موفقیت معلولان را ستایش میکنم گفت : بالاترین پاداش‌ها درخدمت کردن به معلولان است، چرا که بشریت با دوستی و همدلی می تواند زندگی کند و حقیقتاً اجر و پاداش کار خوب خدمت به نیازمندان است  به همین منظور ستاد استقبال اداره بهزیستی تا منزل این عزیزان را همراهی کرد.

 

وي اظهار كرد : هر ناشنوا به تنهایی، منحصر به فرد و متفاوت است و توانایی هایی دارد که می تواند اثر مثبتی بر جامعه داشته باشد ناشنوایان شهرستان با توجه به اینکه رابطه نزدیکی با اداره بهزیستی این شهرستان دارند به توجه بیشتری در اجتماع نیازدارند.

 

به گزارش خط امید بهشهر حسن بی پناه کاپیتان تیم ملی والیبال ناشنوایان ایران و پویا طبیانی دیگر ورزشکاران ناشنوای مطرح بهشهر هستند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : کسب دو مدال طلا تیم ملی کشتی توسط قهرمانان بهشهری

کسب دو مدال طلا تیم ملی کشتی توسط قهرمانان بهشهری

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر