صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
وزیر اقتصاد در آمریکا:

تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران هنوز لغو نشده است

وزیر امور اقتصادی و دارایی با انتقاد از برخورد سیاسی نهادهای مالی بین‌المللی مانند بانک جهانی گفت: تحریم‌های ظالمانه و غیرقابل توجیه کنونی که در واقع ملت ایران را نشانه گرفته‌اند، هنوز لغو نشده است.

کد خبر : 14090

تاریخ انتشار : 19/07/1393 - 09:29


 تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران هنوز لغو نشده است

به گزارش خط امید بهشهر ، علی طیب نیا که در صدر هیئتی اقتصادی برای شرکت در اجلاس پائیزه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول به واشنگتن پایتخت آمریکا رفته است، پنجشنبه و جمعه در جلسات مختلف این دو نهاد مالی - اقتصادی جهانی شرکت کرد.
 
وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در جلسه مسئولان و اقتصاد دانان ارشد این دو نهاد مالی و توسعه ای بین المللی، برنامه های اقتصادی دولت یازدهم را تشریح کرد.
 
طیب نیا با اشاره به نرخ رشد اقتصادی کشور و کنترل تورم، ثبات موجود در بازار پولی و مالی کشورمان را یادآور شد و دستاوردهای یکساله دولت را در زمینه های مختلف و از جمله کنترل تورم تشریح کرد.
 
وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان تاکید کرد: همه این دستاوردها در حالی محقق شده است که هنوز تحریم های موجود ضد جمهوری اسلامی ایران لغو نشده اند و دولت، برنامه های اقتصادی خود را با توجه به این وضعیت تنظیم می کند.
 
طیب نیا همچنین پنجشنبه شب در حاشیه اجلاس پائیزه صندوق بین المللی پول و بانک جهانی، در جمع ایرانیان شاغل در این دو نهاد مالی بین المللی، برنامه های اقتصادی، موفقیت های آن در بخش های مختلف، رشد اقتصادی کشور و تلاش برای نظام مند کردن برنامه های اقتصادی را تشریح کرد.
 
وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان جمعه شب نیز با وزیران اقتصاد کشورهای هم گروه کشورمان در بانک جهانی دیدار و گفتگو کرد.
 
جمهوری اسلامی ایران در تقسیمات بانک جهانی با کشورهای الجزائر، تونس، مراکش، افغانستان، غنا و پاکستان هم گروه است.
 
شرکت در جلسات اجلاس پائیزه صندوق بین المللی پول و بانک جهانی و دیدار با همتایان از دیگر کشورهای جهان، از دیگر برنامه های سفر وزیر امور اقتصادی و دارائی کشورمان به واشنگتن خواهد بود. 

  

دیدگاه شما در مورد : تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران هنوز لغو نشده است

 تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران هنوز لغو نشده است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر