صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار قائم‌شهر:

مراسم تجلیل از پزشک بدون مرز شمالی برگزار می شود

مهدی محمدی گفت: بر اساس وظیفه، خود را مکلف می دانیم تا از دکتر سیدناصر عمادی به واسطه فعالیت های ارزشمندی که برای جامعه بشری انجام دادند تقدیر و تجلیل به عمل آوریم.

کد خبر : 14038

تاریخ انتشار : 17/07/1393 - 09:29


مراسم تجلیل از پزشک بدون مرز شمالی برگزار می شود

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از بلاغ مهدی محمدی، عصر چهارشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم تجلیل از پزشک بدون مرز شمالی، «دکتر سیدناصر عمادی» اظهار داشت: از چهره هایی که با علم، دانش و توانمندی های شان فرهنگ والای دینی و علمی را به جهانیان معرفی می کنند، باید به نحو احسن و شایسته تقدیر کرد.

وی ضمن بیان اینکه دکتر عمادی ها باعث افتخار ایران و ایرانیان در جهان شدند، افزود: بر اساس وظیفه، خود را مکلف می دانیم تا از دکتر سیدناصر عمادی به واسطه فعالیت های ارزشمندی که برای جامعه بشری انجام دادند، تقدیر و تجلیل به عمل آوریم.

فرماندار قائم‌شهر با اشاره به اعلام آمادگی و حضور 8 سفیر از کشورهای قاره آفریقا بیان کرد: حضور دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور در این مراسم قطعی شده است.

محمدی خاطرنشان کرد: باید کمیته های مختلف نظیر کمیته علمی، اجرایی، روابط عمومی، پشتیبانی و استقبال شکل بگیرد تا مراسم تجلیل به نحو احسن اجرا شود.

این مسئول با اشاره به مستندسازی کارها و خدمات دکتر عمادی در سراسر دنیا ابراز داشت: نمایشگاهی از آثار وی در حاشیه مراسم تجلیل برپا خواهد شد.

نماینده عالی دولت در قائم‌شهر اذعان داشت: دکتر عمادی علاوه بر آفریقا در کشورهای مختلف همچون افغانستان، عراق و بوسنی هرزگوبین حضور داشت و مشغول خدمتگذاری به کودکان و مردم مظلوم این کشورها بود.

وی ادامه داد: با اقدامات بنیاد مشاهیر و نخبگان، دکتر عمادی به عنوان چهره ماندگار سال 93 معرفی خواهد شد.

در این جلسه آیت الله معلمی نماینده مجلس خبرگان و امام جمعه قائم شهر، روسا و نمایندگان ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان و اعضای دبیرخانه ستاد برگزاری این مراسم حضور داشتند.

گفتنی است زمان برگزاری این مراسم از طریق رسانه ها به اطلاع مردم استان خواهد رسید. 

  

دیدگاه شما در مورد : مراسم تجلیل از پزشک بدون مرز شمالی برگزار می شود

مراسم تجلیل از پزشک بدون مرز شمالی برگزار می شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر