صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سردار جعفری‌نسب:

اراذل و اوباش در مازندران جرأت خطا ندارند

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه تمام تلاش ناجا تامین امنیت و آرامش مردمی است، گفت: فضای مازندران برای اراذل و اوباش ناامن شده است.

کد خبر : 14034

تاریخ انتشار : 16/07/1393 - 18:13


اراذل و اوباش در مازندران جرأت خطا ندارند

به گزارش خط امید بهشهر ، مسعود جعفری نسب، صبح سه شنبه در دومین همایش تخصصی پلیس فتا با فعالان فضای مجازی مازندران در اتاق اصناف ساری، اظهار داشت: دانش، محوری ترین موضوع در دنیای امروز بوده و می تواند برمدیریت امورات جامعه اثرگذار باشد.

وی با بیان اینکه فضای مجازی فرصت مناسبی برای تبادل افکار مناسب و اثرگذار باید باشد، افزود: انسجام اطلاعاتی باید در فضای مجازی استان ایجاد شود.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه استکبارگران به دنبال سلطه بر حاکمیت سیاسی کشورهای جهان هستند، تصریح کرد: تجاوز استعمارگران به کشورهای آزای خواه بر اساس استقلال اطلاعاتی آن کشورها صورت می گیرد.

جعفری نسب با بیان اینکه کشورهای استعماری به دنبال ایجاد ناامنی در کشورهای جهان هستند، خاطرنشان کرد: هدف اصلی این کشورها ایجاد بی اعتقادی و بی دینی در بین مردم کشورهای اسلامی است.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به اینکه قرآن یکی از پرفروش ترین کتب دینی در دنیا می شود، عنوان کرد: باید فضاهای سایبری و مجازی کشور را در اختیار ترویج دین قرار دهیم.

وی با بیان اینکه بسیاری از کشورهای استکباری در مقابل منطق شیعی زانو زدند، گفت: به واسطه این مهم استکبار می خواهد بر آیین و ادیان ملت های اسلامی خدشه وارد کنند.

جعفری نسب با اشاره به اینکه افراد نادری در جامعه هستند که بخواهند ارزش های ایثار و شهادت را خدشه دار کنند، ابراز داشت: رسانه های مجازی و فضای سایبری امنیت امروز نظام را به برکت رشادت های خون شهدا باید بدانند و در این راستا اطلاع رسانی کنند.

این مسئول انتظامی با بیان اینکه در هفته ناجا عکس 596 نفر از شهدای نیروی انتظامی مازندران را در سطح شهر ساری نصب کردیم، گفت: پیروزترین افراد جامعه امروز و دیروز ما شهدا هستند، چون فضای امنیتی حاصله در جامعه به برکت خون های شهدا است.

وی با اعلام اینکه اراذل و اوباش در مازندران دیگر جرات عربده کشی ندارند، افزود: رسانه های مجازی مازندران باید از فضای امنیتی استان بهره کامل را ببرند.

جعفری نسب با اشاره به اینکه رسانه ها با قلم نافذ خود پایه های امنیتی استان را مستحکم بنا کنند تا کسی جرات ایجاد ناامنی در جامعه نداشته باشد، تصریح کرد: آرامشی که در یک سال گذشته در استان اتفاق افتاده، مثال زدنی است.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه تمام تلاش نیروی انتظامی، ایجاد امنیت پایدار در استان است، یادآور شد: شبکه های مجازی باید تامین کننده امنیت و آرامش در جامعه باشند.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : اراذل و اوباش در مازندران جرأت خطا ندارند

اراذل و اوباش در مازندران جرأت خطا ندارند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر