صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/مقیمی در گفتگو با خط امید

همت شهرداری بهشهر در افتتاح کارخانه کمپوست کم بوده است

مقیمی نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرداری بهشهر باید جهت اتمام کارخانه کمپوست همت می گذاشت ولی این همت کم بوده است.

کد خبر : 1402

تاریخ انتشار : 11/04/1392 - 03:05


همت شهرداری بهشهر در افتتاح کارخانه کمپوست کم بوده است

به گزارش خط امید دکتر مقیمی نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که قبلا گفته بودید افطار ماه رمضان امسال را در کارخانه کمپوست بهشهر می خوریم آیا این امر محقق می شود به خبرنگار خط امید گفت: بر اساس صورت جلسه ایی که با حضور معاونت عمرانی استانداری  مازندران تصویب شد ما گفته بودیم که افطار ماه رمضان امسال را در کارخانه کمپوست بهشهر می خوریم ولی شهرداری بهشهر باید جهت اتمام این پروژه همت می گذاشت ولی این همت کم بوده است.


مقیمی در پاسخ به این سوال که آیا کم کاری از سوی شهرداری بهشهر وجود دارد گفت:شهرداری بهشهر می گوید ما نقدینگی نداریم ، ولی  ما می توانستیم از جای دیگر تامین بودجه کنیم و نهایتا این مبلغ جابجا را می کردیم.


نماینده مردم بهشهر در خصوص زمان افتتاح کارخانه کمپوست بهشهر گفت:ما دوست داشتیم که شورای شهر فعلی این پروژه را افتتاح کند ولی اگر همین روند را پیش بگیرند احتمالا شورای شهر بعدی باید کارخانه کمپوست بهشهر را افتتاح کند ، ولی تا پایان سال 92 پروژه کارخانه کمپوست افتتاح می شود.


به گزارش خط امید کارخانه کمپوست طبق گزارش مسئولین باید تا پایان سال 91 افتتاح می شد که به دلیل مسائل مالی زمان افتتاح کارخانه کمپوست به ماه رمضان  سال 1392 منتقل شد ه بود. 

  

دیدگاه شما در مورد : همت شهرداری بهشهر در افتتاح کارخانه کمپوست کم بوده است

همت شهرداری بهشهر در افتتاح کارخانه کمپوست کم بوده است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر