صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
بحران فراموش شده

جمعیت مازندران پیر می شود/میزان رشد جمعیت کمتر از یک دهم!

جا دارد از علی شادمان بپرسیم که جنابعالی به عنوان مسئول چه راهکارها و چه اموراتی را در راستای سیاست مهم افزایش و رشد جمعیت در استان اندیشیده و به مرحله اجرایی رساندید؟!

کد خبر : 14005

تاریخ انتشار : 15/07/1393 - 12:25


جمعیت مازندران پیر می شود/میزان رشد جمعیت کمتر از یک دهم!

به گزارش خط امید بهشهر _ خطر پیر شدن جمعیت ایران، امروز به عنوان یک تهدید جدی برای کشور ما به شمار می آید که رهبر انقلاب نیز در این خصوص تأکیداتی برای افزایش جمعیت داشتند، ولی تاکنون سیاست های جدید و بهینه ای از سوی مسئولان ذی ربط به طور جدی اتخاذ نشد و حتی مواردی از دولت مشاهده شد که هم سو با این جریان نبوده و گاهاً بر خلاف این سیاست گام برداشته است.

شامگاه دوشنبه، علی شادمان «مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران» در جلسه شورای ساماندهی سالمندان مازندران با بیان اینکه جمعیت سالمند استان به سرعت در حال رشد است، اظهار داشت: مشکل جمعیت سالمندان در کشور و مازندران جدی است، میزان رشد جمعیت در استان کمتر از یک دهم است و باید برای جمعیت پیری سه دهه آینده برنامه ریزی مناسب در دستور کار قرار گیرد.

جا دارد از آقای مدیرکل بپرسیم که جنابعالی به عنوان مسئول چه راهکارها و چه اموراتی را در راستای سیاست مهم افزایش و رشد جمعیت در استان اندیشیده و به مرحله اجرایی رساندید؟!


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : جمعیت مازندران پیر می شود/میزان رشد جمعیت کمتر از یک دهم!

جمعیت مازندران پیر می شود/میزان رشد جمعیت کمتر از یک دهم!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر