صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
بخاطر اختلاف سلیقه!

قهرمان فوق سنگین وزنه‌برداری جهان به اردوی تیم ملی دعوت نشد!

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: اختلاف سلیقه ها سبب شد تا بهداد سلیمی به ارودی تیم ملی دعوت نشود.

کد خبر : 1400

تاریخ انتشار : 11/04/1392 - 02:40


قهرمان فوق سنگین وزنه‌برداری جهان به اردوی تیم ملی دعوت نشد!

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،احمد سعادتمند در کنفرانس مطبوعاتی در پاسخ به سوالی، مبنی بر اینکه واکنش و پی گیری شما در حضور نیافتن بهداد سلیمی به تیم ملی تا چه حد جدی و کار ساز بود، اظهار داشت: همیشه سلایق در اعضای تیم ملی آنهم تیمی که نفرات، بالاترین سطح المپیک را  دارند یکسان نیست.

وی ادامه داد: با توجه به فاصله سنی کم، اختلاف سلیقه بین سرمربی و تیم ملی وزنه برداری و تعدادی از قهرمانان المپیک به وجود آمد که رسانه ای شد و ما پذیرای رسانه ای شدن آن نبودیم، مشکلات داخلی باید در همان سطح حل شود.

سعادتمند با اشاره به اینکه همین عوامل باعث شد تا ورزشکاران به اردوی تیم ملی دعوت نشوند، تصریح کرد: تعداد ورزشکاران بین پنج تا هفت نفر بود.

این مسئول پیوند بین اعضا را هدف خود دانست و ادامه داد: استاندار مازندران نیز برای حل مشکل این ورزشکاران وارد شد و مسائل را رسیدگی کرد.

سعادتمند افزود: در سفر هیئت دولت ملاقاتی با وزیر ورزش و جوانان داشتیم و برای رسیدگی بیش تر نیز جلسه ای با حضور قهرمانان رشته وزنه برداری در اتاق کار وزیر مبتوع داشتیم و دوستان موجب شدند که به اردوی تیم ملی دعوت شوند.

وی با بیان اینکه اردو از سوی قهرمانان ترک شد، بیان داشت: هیچکدام از عوامل دست اندرکار این  ناهماهنگی ها را نمی پذیرند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بیشتر مشکلات در این زمینه را اختلاف سلیقه در اخلاق و رفتار ورزشکاران دانست و یادآور شد: در نظر داریم جلسه ای با حضور رضا زاده، باقری و اداره کل ورزش و جوانان مازندران برگزار شود تا مشکلات مزبور نیز رفع شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : قهرمان فوق سنگین وزنه‌برداری جهان به اردوی تیم ملی دعوت نشد!

قهرمان فوق سنگین وزنه‌برداری جهان به اردوی تیم ملی دعوت نشد!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر