صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران:

سعی می‌کنیم مشکلات مسکن مهر برطرف شود

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران خطاب به مدیران تعاونی‌ها گفت: سعی می‌کنیم مشکلات مسکن مهر هرچه زودتر برطرف شود، هیچ‌کس راضی به ورشکست شدن شما نیست و با دریافت سود اضافی هم مخالفیم.

کد خبر : 1397

تاریخ انتشار : 11/04/1392 - 02:28


سعی می‌کنیم مشکلات مسکن مهر برطرف شود

به گزارش خط امید، بعدازظهر امروز جلسه‌ای در دفتر فرماندار این شهرستان با شرکت چند تن از مدیران عامل تعاونی‌های مسکن مهر و کارشناسان راه و شهرسازی همچنین با حضور مدیرکل راه و شهرسازی مازندران و نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه به ریاست محمدتقی نورزاد، فرماندار بهشهر برگزار شد.

در این نشست، ابتدا مدیرانِ تعاونی‌ها مشکلات خود را که حول مسائل مالی و اداری بود مطرح کرده و مقرر شد دستگاه‌های ذیربط نسبت به پیگیری و حل آن در اسرع وقت اقدام کنند.

واریز نشدن بخش زیادی از هزینه آماده‌سازی زمین، همکاری نکردن برخی ادارات در صدور به‌موقع مجوزها و انجام نشدن زیرساخت‌ها و محوطه‌سازی‌ها، انصراف برخی متقاضیان و مشکلات جایگزینی آنها از جمله مسائلی بود که پیمانکاران حاضر در جلسه به نمایندگی از سایر مدیران تعاونی‌های مسکن مهر بهشهر، عنوان کردند.

درباره واحد‌های «پیلم‌کوتی» هم گفته شد؛ نیاز اصلی این منطقه، ایجاد شبکه آب و فاضلاب است و محدودیت‌های مالی وجود دارد، نبود متقاضی هم دیگر مشکل آن است که با پیشرفت کند پروژه‌ها و نبود زیر‌ساخت‌ها رابطه‌ای مستقیم دارد.

سیدعلی اسد مدیرکل راه و شهرسازی مازندران در این نشست با اعلام اینکه شهرداری‌ها باید نسبت به صدور مجوز پایان کار برای پروژه‌هایی که تا 70 درصد سفت‌کاری را انجام دادند تمکین کنند، تاکید کرد و گفت: تاکنون همه شهرداری‌های استان با وجود اینکه شاید اعتراض‌هایی هم داشتند نسبت به این موضوع تمکین کردند اما در شهرداری بهشهر آنچنان که باید این مصوبه دولت انجام نمی‌شود.

وی در ادامه، اظهار داشت: مقوله تسهیلات شهرداری به بافت فرسوده از پروژه‌های مسکن مهر جدا است و شهرداری‌ها نباید حساب آن را به پای مسکن مهر بیاورند.

اسد همچنین خواستار تعیین تکلیف محوطه‌سازی پروژه مسکن مهر خیابان امام (240 واحدی) و اعلام صورت وضعیت متقاضیان، انصرافی‌ها و جایگزین‌شده‌های آن، شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران در پایان سخنان خود، خطاب به مدیران تعاونی‌ها گفت: سعی می‌کنیم مشکلات مسکن مهر هر چه زودتر برطرف شود، هیچ‌کس راضی به ورشکست شدن شما نیست و با دریافت سود اضافی هم مخالفیم.

گفتنی است، اعضای جلسه قبل از نشست بعد از ظهر امروز، بازدیدی از پروژه‌های مسکن مهر بهشهر داشتند./فارس 

  

برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر پنج شنبه 10 مرداد 1392 - 01:05
  عسگری

  سلام چقدر ما خون دل بخوریم . چقدر امروز و فردا بشنویم. چقدر پیش خانواده شرمنده باشیم .چقدر وعده های شما را گوش دهیم. به فکر ما که تمام سرمایه خود را در اینجا داده ایم باشید.اگر بتوانید وضعیت امثال مرا درک کنید......

  1 0
 • پاسخ به نظر پنج شنبه 10 مرداد 1392 - 05:06
  منتظر

  سلام آقا یا خانم عسگری امیدوارم که تو این شب عزیز مشکل مسکنت حل بشه. منم مثل شما تو مسکن به اصطلاح مهر بهشهر ثبت نام کردم ولی... مشکل اینجاست که با رانت بازی و پارتی بازی پروژه به عظمت رو دادن به یه آقایی که اصلا اینکاره نیست ولی چون هزینه تبلیغات انتخابات بعضی ها... رو پرداخت کرده الان سازنده مسکن مهر تو بهشهر . جالبه مسئولین فکر می کنن ما مردم نمی فهمیم یا اگه حرفی نمی زنیم از جریانات پشت پرده شون خبر نداریم خدا لعنت کنه...

  1 0
  پنج شنبه 04 مهر 1392 - 18:56
  امید

  سلام جناب عسگری دنبال حق باید رفت تا گرفت . این مدیران زمانی ضرر واقعی رو احساس می کنن که عکس های متقاضیان داخل زمستون کنار پروژه هاشون با خانواده و اّّّسباب زندگیشون داخل چادرو در محافل خبری مشاهده نمایند. آن روز نوبت خون دل خوردن مدیران که سرمایه مردم رو بین باند باریشون می چر خوانند .مثل روز بدون ابر آیندشون معلوم و نزدیکه خودشون هم میدونن.نودوپنج درصد هزینه پروژه زمان قبل گرانی با پول مردم ودولت پیشرفت الان که بر خوردن به گرانی ضررشو مردم بدن سودشو هم مردم بدن اصکول گیر آوردن یکی نیست بگه چرا باند باز ی بلد نیستین میکنین. دوم چرا بودجه این پروژه رو جای دیگه سرمایه گذاری می کنین که الان چهار ر چرح داخل گل تریکاف میکنین

  +0 -0
 • پاسخ به نظر پنج شنبه 10 مرداد 1392 - 05:11
  k2

  احسنت... واقعا درست گفتد مسئولین بهشهر دقیقا مانند کبک هستند

  0 0
 • پاسخ به نظر پنج شنبه 04 مهر 1392 - 01:48
  امید

  سلام با عرض پوزش خدمت مدیریت سایت لطفا به جای آنکه تصاویر جلسات مدیران چهار سال ناموفق را بگذارید تصاویری از عمل کردهای و روند پروژه ها بگنجانید تا ایران ببینند . این ور آدم هرچی میکشه از خودیه نه از ......واقا چراااااااااااا ؟

  0 0
دیدگاه شما در مورد : سعی می‌کنیم مشکلات مسکن مهر برطرف شود

سعی می‌کنیم مشکلات مسکن مهر برطرف شود

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر